| Sadop a întrebat:

Ce părere aveți despre femeile geloase? Cele cărora trebuie să le spui unde și cu cine ieși, care te sună des, care nu acceptă să vorbești pe Facebook cu alte fete, să stai cu altcineva decât cu ele? Sunt stresante, așa-i?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta sunt stresante, insa asta e caracterul lor. Fiind intr-o relatie cu cineva, trebuie sa ii accepti si defectele. Nu pot sa spun ca m-ar deranja in mod special o asemenea femeie. Cred ca m-as putea obisnui.

| RAY a răspuns:

Obsesie compulsiva clar

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este acelasi lucru si cu barbatii gelosi, si aiai iti cer la fel, stie unde esti tot timpul, sa te controleze si chair sa te loveasca daca simte ca ii ascunzi ceva sau eviti sa raspunzi.
Decizia iti apartine, renunti la ei, inainte ca situatia sa se complice!

| neutrino a răspuns:

Un pic de gelozie din partea partenerului nu strica, dar in exces, asa cum spui tu, este total deplasata. Decat un asemenea partener/partenera, mai bine lipsa.

| UnBroken2016 a răspuns:

Doar stresante? Doar atat? Mai pune patetice, nebune, cu iq de maimuta. Si barbatii care fac asta sunt la fel.