| MariusMerh a întrebat:

Ce părere aveți de femeile cărora li se vad venele proeminent pe biceps și pe antebraț?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La una din aia nu-i spui că nu-ți place mâncarea ce ți-o pune sub nas

| SharpEagle a răspuns:

Sunt femei care isi lucreaza mainile sub o forma sau alta. Poate doar prin munca mai zdravana. Ori poate ca-s prea slabe, n-au nici un strat de grasime. Poate fi si o problema hormonala. Mai apar in sarcina, cand creste necesarul de pompare.
Tu intrebi daca ni s-ar parea atragatoare? Hm, ce mai conteaza. Daca ai gasit o fata care-ti place overall, nu te impiedica de amanuntul asta. Eventual intreab-o asa mai dimplomat daca merge la sala, daca asa a fost mereu etc.