| alina20021004 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele de 13 ani care se gândesc Cum sa agate băieții și sa para cât mai sexy. Însă problema cea grava este ca aceste fete se gândesc numai la sex. Deci ce părere aveți?☺

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Si eu am 13 ani si nu ma gandesc la baieti,sex, agatat, frumusete,machiaj sau alte lucruri prostesti,jalnice,patetice, acele fete care de varsta mea,sau chiar si mai micute se gandesc la asa ceva duc lipsa de educatie, parintii nu le-au dat o flegma dupa cap cand a fost nevoie, unele fete nu sunt de vina pentru asta,parintii sunt de vina dar stii cum e aia, cum e mama asa e si fiica, sunt fete nevinovate care n-au o copilarie din cauza parintilor, unii copii duc lipsa de dragoste, afectiune pentru ca parintii lor sunt plecati in strainatate ca sa le ofere un trai, sa le faca viata mai buna, cu lipsa lor copii se distrug putin cate putin neavand pe nimeni langa ei ca sa-i indrume happy, sa le explice ce e e bine si ce nu, in ziua de azi nu mai poti avea incredere numai in parinti, dar unele persoane nu ii au nici pe aia... :\

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Saracia,lipsa educatiei, prostia, un exemplu o fata de 13 ani saraca vine unu cu masina si o plimba i da de toate cine e de vina pedofilu sau ea? tu acuma dai vina pe acele fete eu dau pe porci care se dau la ele, la 13 ani ele se iau dupa altele sau dupa ce vad la tv

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca ar fi mai bine sa isi traiasca copilaria si sa se limiteze doar la niste relatii de prietenie, sa inceapa sa se gandeasca "serios" la dragoste si iubire dupa ce vor mai creste cu macar 2-3ani.

| TanteMarianne a răspuns:

Eu am 13 si da imi place de vreo 3, dar nici nu m-am gandit vreodata sa ma sarut cu ei sau sa-i pup. imi place, dar la o adica ma doare in papuci de ei. doar ma enerveaza cand profa mea de biologie care e si profa lor de biologie se da pe langa unul din ei mereu cand eu trec pe langa ea, iar el e prin zona. adica oricat de idioata sunt eu nu ma gandesc la asa ceva. nici nu ma machiez nu ma intereseaza sa fiu sexy ma imbrac cu ce o fi si aia e ca arat bine. eu una am ramas la fel ca la 5 ani. ( serios. ma mai uit la filme barbie, la my little pony sunt fan minimax si cartoon network. ) singura diferenta e ca atunci nu ascultam muzica acum ascult o carca de dubstep la maxim la casti!

| MiraZyauj a răspuns:

13 ani.
O varsta copilareasca.
Sa profiti de la 13 ani? Ma mir, cum de stie ce e ala sex.
Eu la 13 ani, dabia stiam care e diferenta dintre pupat si sarut.