| AndraSima a întrebat:

Ce parere aveti de dominatoarele financiare, fetele care obtin bani doar vorbind cu diversi indivizi carora le place sa fie dominati si trimit bani fara sa astepte nimic fizic in schimb? E usor azi sa devi una?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo lor, cat de prosti sunt uni barbati dau banii fara sa faca sex cu ea? normal ca e usor ca prosti sunt multi

| Sofer a răspuns:

Dacă știu sa obțină bani și asa. E destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste curva cate vrea doar atractie non-sexualã, eu le folosesc doar sã atrag mai multe fete in preajma mea. Nu le dau nimic, doar le folosesc cum o fac si ele.

| BryBard a răspuns:

Uni ii mai zic twitch, cat despre cat de usor e sa devi una, majoritatea sunt si unele is invatate de parinti principiile astea cu bani, avere.Cat despre acei "indivizi" ori nu au ce face cu bani/ori fura cardul de credit a lu'masa(mai rar da sunt)/Ori is niste non-sociali care stau numai in fata unu monitor si la asta se rezuma viata lor. Fetele is cele mai inteligente fiinte, cand vine vorba de prosteala.Asta daca esti prea usor de influentat.Eu unul as face la fel ca Clintz, le-as amagi cum fac si ele si nu le-as da nici un sfant.Le rasplatesc cu aceiasi moneda.