| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acei indivizi care obliga fetele la perversiuni sexuale?

Mai bine spus, ce parere aveti despre violatori? straight face

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Asemenea specimene nu le-aş permite să mai vadă lumina zilei.Psihopaţi,persoane care nu sunt în toate facultăţile mintale.Ei nu înţeleg când repeţi de mii de ori cuvântul,,NU,,,ei nu ştiu ce înseamnă să te chinui cu o asemena traumă,să-ţi fie teamă că vei fi judecată de oricine,că nu vei mai putea avea încredere în nimeni,că după o asemenea traumă te închizi în tine şi nu mai poţi fii tu,persoana inocentă care se poate bucura de un răsărit frumos,de un curcubeu după furtună,sau de o vorbă spusă din adâncul sufletului. După o asemenea traumă, tu eşti singura afectată.Ei nu au sentimente şi nici conştiinţă.În asemenea circumstanţe, renunţi la a mai fi un copil inocent şi treptat descoperi că eşti mai matură decât un om care a trecut de floarea tinereţii.Vezi lucrurile dintr-o altă prismă,dintr-o altă perspectivă.Dar îţi pierzi speranţa,speranţa că lucrurile se vor schimba şi va sosi momentul în care vei putea zâmbi din nou şi vei putea fi tu,fără temeri sau reţineri. Specimenele despre care tu vorbeşti, repet, nu merită să mai vadă lumina zilei.Sau la puşcărie, să vadă şi ei cum e să treci printr-o adevărată traumă. Atâta am avut de spus.Nobody4Nobody.

14 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Le-as taia jukria si le-as bagaoo`n` gura!

| danifx2 a răspuns:

Nista jeguri de pe planeta

| kiddscream a răspuns:

Mdaa eu am fost violata de tatal meu si soara mea mai mare care acum are 26 de ani la varsta de 13 ani a fost violata de tatal meu dar pentru ea este un tata vitreg.am mai patit multe chestii cu tatal meu din fericire acum parintii mei sunt divortati si am trecut peste asta.cu alte cuvinte acei oameni sunt bolnavi la cap sunt obsedati sexuali si le place sa le faca rau altora (parerea mea)

| xCatastrophe a răspuns:

Sunt niste oameni de prost gust si rasa tampita care sunt obsedati de sex! Adica, wtf? neaparat ai nevoie de sex? straight face
Cred ca i`as bate numai in gur daca as avea aceasta putere, insa sunt doar o fata de 15 ani! raised eyebrows

| asdasasasas a răspuns:

Niste BETIVI prosti fara bani de o curva de calitate si ziceti k drogurile nu stiu ce iti fac atunci dc toi betivii is violeaza matusa de 80 de ani? ce te face sa te uiti la c***** ala stafidit si sa vr sati bagi si p*** in el in afara de bautura?

| bd3x73r a răspuns:

Iasi castra pe toti. Dar si fetele si-o cauta, puneti dracu niste haine pe voi ca puteti fi frumoase si imbtacate.

| GrellSutcliff a răspuns (pentru bd3x73r):

Ba nu`i adevlaughing) eu daca nu port un tricou decoltat sau bluza sau maieu.sau ce`o fi. nu ma simt binelaughing) daca bluza e de aia pe gat nici nu pot sa respir :I

| bd3x73r a răspuns (pentru GrellSutcliff):

E si tu acum trebuie sa ma contrazici laughing sti ca nici mie nu imi plac alea cu bluza pana peste cap tongue da am dat si eu asa poate iese de o funda laughing

| GrellSutcliff a răspuns (pentru bd3x73r):

Vai. ce maretz laughing

| bteodor a răspuns:

Niste oameni prosti obsedati.dar eu nu ii inteleg pe cei care violeaza babe(babofili laughing )macar daca violezi violeaza ceva de calitate.nu ca i-as sustine pe violatori

| flo97 a răspuns:

Ar trebui pedepsiti...sa li se taie instrumentulrolling on the floor

| AlexIronIc a răspuns:

Oameni care aleg calea cea grea... nu ca fetelor nu le-ar placea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nişte bolnavi care nu au bani de o prostituată, sau sunt atat de nasoli încât au făcut răni în palmă şi până şi prostituatele i-au refuzat, sau e prea bunăciune tipa respectivă şi ei obsedaţi sexuali. Asta cred.