| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu nu am o parere f buna despre felul in care arat fizic vorbind. Am vb cu o fata pe net acum cateva zile si a zis sa ii dau poza si a zis ca nu ii place. Voi ce parere aveti. Credeti ca ar trebui sa schimb ceva la look-ul meu? si daca da ce anume ar fi.Va rog fara comentarii rautacioase. Multumesc

8 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

NU trebuie sa te schimbi pentru ca asa vor altii repet NU trebuie sa te schimbi pentru ca asa vor altii
Daca tie iti place cum arati nu se merita sa te schimbi pentru ca asa vrea cine stie ce *fata* ok?

| SammiSchüler a răspuns:

Si tie iti pasa ca ea a zis ca nu ii place deoarece?

| godfather1997 a răspuns (pentru SammiSchüler):

Buna, nu a zis de ce, a zis doar ca nu ii place si atat. Voiam sa stiu si parerea voastra daca se poate

| Edeline a răspuns:

Niciodata nu vei fi placut de toata lumea. obisnuieste-te cu asta.sunt oameni si oameni, gusturi si gusturihappyatata timp cat tu te simti bine in pielea ta ce mi conteaza?

| godfather1997 a răspuns:

Voi ce parere aveti de cum arat?

| SammiSchüler a răspuns (pentru godfather1997):

Parerea mea e ca tu acum cauti doar atentie laughing.

| Ionelitha123 a răspuns:

O persoana trebuie sa te placa pentru cine esti, nu pentru cum arati

| Ionelitha123 a răspuns:

O persoana trebuie sa te placa pentru cine esti nu pentru cum arati