| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de fetele sincere, serioase care ofera sex contra unei relatii?

34 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca ne referim strict la sex.

Ei bine, sunt excroace.

Sau hai, sexcroace.

| Emma30555 a răspuns:

Sexul se oferă din plăcere și din dragoste dacă e fata sincera și serioasa happy, relația și o doresc din cauza sentimentelor

| RAY explică (pentru Emma30555):

Emma si tu esti smechera?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu neapărat.Sunt destule care vor doar sex

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Unele dar din nou au un interes si pentru asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da,interesul de a face sex.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe naiba, fetele nu au acest interes si alte interese

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vorbești din vasta ta experiența de virgin?
Sigur ca îl au

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vorbesc din logica mamiferului numit OMUL, femeia are acces mereu la sex iar masculul nu are, asa ca apare o valoare sexuala mai mare in partea sexului feminim si mai scazuta a masculului, practic sexul fiind o valoare, nu vad asta ca pe o jignire sa stii
asta am citit pe wiki si din documentare, teoria evolutiei, nu inventez eu aiureli

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Eu ti am spus cum e teoretic. Practic e mult de discutat. Cred ca am mai spus femeile simt ca au valoare cand barbatul le vrea pe termen lung, cand le cucereste daca ii spune din stat ca vrea doar sex se va simtii folosita, asta in general. Mai sunt si fete care din cand in cand cauta o aventura sau refuza relatia dupa ce au fost o noapte, experienta ne invata pe toti cum e mai bine. Nu e nimic batut in cuie

| RAY explică (pentru Emma30555):

Emma eu vorbesc de sex pentru relatie

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

In relatie sexul e inclus, nu inteleg de ce crezi ca cineva ar oferi sex de dragul unei relatii. Decat ca sa nu se simta singura poate. Relatia are si ea avantaje si dezavantaje depinde ce ti doresti. Dupa mine ceea ce spui tu se intampla ori pentru ca il place ori ca are alte interese.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Dormi?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Hei, ce relevanta are?

| RAY explică (pentru Emma30555):

Ca sa stiu starea de dizpozitie de vorbit a ta la ora aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu e "sincer".
E naspa expresia "oferă sex".Nu e ca si cum ar oferi ceva.Ca un cadou.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar asta ofera sex contra unei relati, ele spun asta, daca vrei sex trebuie sa le minti ca vrei o relatie, ca le iubesti doar pentru a avea accses la vaginul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sex contra unei relati, ele spun asta, daca vrei sex trebuie sa le minti ca vrei o relatie, ca le iubesti doar pentru a avea accses la vaginul ei

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Habar nu am in ce lume traiesti tu, numai oamenii de joasa speta mint pentru sex. Vrei doar sex, cauti o fata care vrea acelasi lucru. Vrei o relatie iti cauti o fata care vrea relatie. Daca minti pentru sex te minti pe tine, in primul rand. Nu stiu ce fel de om trebuie sa fii sa profiti de sentimentele cuiva, ca sa ai acces la un vagin, cand sunt atatea nimfomane fara pretentii in lume.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu mi ai inteles intrebarea, fi atenta, eu ca sa fac sex am nevoie de banii sau sa ma implic intr o relatie pentru sex, deci fata aia ma santajeaza cum ca imi ofera vaginul ei contra unei relati, ai inteles ideea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ea crede, saracuta, ca dupa un timp o sa prinzi drag de ea, de asta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce tare esti, ea saracuta crede ca prin a oferi vaginul ei am sa o iubesc sau alte interese materiale

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Multe tipe cred ca sexul apropie si tipul o sa se indragosteasca dupa

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Santaje emotionale, sexuale, pai si unde e sinceritatea in chesti de astea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca se da sincera nu inseamna ca si e.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fete sincere rar exista, dar tu cum esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bune ca prietene dar nu stiu cine ii convine sa stea o grãmadã de intâlniri cu ele plus nu ai de unde sã sti, ca exemplu poate sa fie friendzone si sa nu facã de loc sex e 50/50.

| wpetterssone a răspuns:

În aceste timpuri totul se limitează la plăceri. Cred că acele fete sunt puține.
Tu ai spus că sunt serioase. Știu ce fac cu viața lor.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Cred ca sunt pe cale de disparitie

| RAY explică (pentru Subsemnatul123):

Nu chiar, multe vor cica relatie dar isi ofera vaginul lor

| Anemoneeeeee a răspuns:

Asta-s euhappy relatiile in ziua de azi subt obositoare, complexe, fiecare persoana din punctul meu de vedere Ray, este pentru unica persoana. Nu ma pot gandi la el, pentru ca nu pot. Din duiosie si drag da chiar si dragoste dar cand te schimbi din fire, iti schimbi mentalitatea vrei sa cunosti diferite lucruri diferite persoane, nu poti pentru ca exista acea dragoste care le ucide pe restul. De implinita sunt, nu este bine sa o arzi din floare in floare, nu este normal sa nu iubesti sau sa nu faci si dragoste cu pasiune, de ce? Raspunsul este simplu te imbolnavestihappy
Atata timp cat ai o tarie zdravana de caracter poti controla totul in jurul tau. Am pe cineva dar sincera nu ma intereseaza are viata lui. Exista si in sufletul meu si in mintea mea am invatat o multime de lucruri. Personal cand acest el v-a disparea voi suferi un pic dar v-a exista un alt fluturas care sa imi umble prin stomachappy Asa-i viata, hai recunoaste!

| RAY explică (pentru Anemoneeeeee):

Asa-i viata, hai recunoaste?