| 4ever_5725 a întrebat:

Ce parere aveti de mine am aproape 16 ani si n-am inceput viata sexuala dar stiiu multe prostii credeti ca e bine sa mi-a incep la ani astea?

Răspuns Câştigător
| lastman024 a răspuns:

E bine sa o incepi atunci cand simti tu ca esti pregatita. nu trebuie sa faci ce zice prietena ta, sau iubitul tau, trebuie sa faci ceea ce simti tu. daca esti virgina sau daca esti versata, tot aia e, tot la fel te cheama, tot aceeasi ramai.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Asa, si? Vrei un premiu ca nu ti-ai inceput pana acum viata sexuala? Si daca stii multe prostii, sa-ti dau vreo coronita? Ce educatie aveti! Daca nici la 16 ani nu constientizezi anumite lucruri si pui astfel de intrebari puerile, e clar. Fa ce vrei, dar mai du-te si pe la scoala. CLAR.

| elasexygagica a răspuns:

Daca tu si prietenul tau va iubiti si aveti incredere unu in altu, de ce nu? love struck nu uitati de minunatul si mirificul prezervativ kiss

| sasha a răspuns:

Parerea mea despre tine : esti foarte draguta kiss
ce prostii sti tu :->?
si daca iti zicem noi ca e bine tu cf? te duci si te culci cu primul venit, stai linistita fata mea daca nu simti o nevoie nebuna de a iti incepe viata sexuala nu are rost si cel mai important trebuie sa gasesti si persoana potrivita sa nu isi bata joc de tine sa se poarte frumos si sa nu regretiwinking ai grija de tine mai rar fete ca tine felicitari :*

| Dek a răspuns:

Am 12 ani si eu stiu multe prostii si mi-am incepuot deja(oral)

| simf a răspuns:

Eu zic ca ai tot timpul din lume, nu trebuie sa te grabesti, inceputul vietii sexuale nu e o competitie, o faci cand simti ca-i bine, ca e momentul, nu cu programare. la 16 ani organismul inca se dezvolta: eu zic sa mai astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tin sa te felicit ca nu ai dat in patima sexului pina la acesta venerabila virsta, cind vrei sa incepi viata sexuala sa o incepi cu cineva mai in virsta decit tine, si lasa prostiile ca din prostii suntem facuti, sau tu nu stiai asta? i-a timite-mi un mesaje la ce prostii iti sta capulwinking