| Marius22222222222 a întrebat:

Ce parere aveti de prietenia cu beneficii? As vrea sa incerc

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Cata vreme ambele parti sunt okay cu asta nu cred ca e ceva gresit.

13 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mișto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super ca se comporta fetele mult mai frumos decat daca o iei cu frumosul si o iubesti
Deci o recomand si sincer cu urmatoarea vreau sa ma insor
Conditia e sa nu o iubesc si sa nu ma iubeasca
Sa fim prieteni ca asta tine perfect

| TFL007 a răspuns:

Ce sa incerci vere tu ca dabia reusesti sa iti faci o relatie rolling on the floor)) ce viseaza unii, single mom's slayer wow ce misto suna NU

| Gusticel a răspuns:

Tot ce vrei de fapt e sa faci sex

| Marius22222222222 explică (pentru Gusticel):

Am intrebat ce parere ca stiu ce inseamna

| Gusticel a răspuns (pentru Marius22222222222):

O sa fie greu sa gasesti o fata care sa faca sex cu tine fara sa te iubeasca... dar succes oricum laughing

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Daca e cu mama ta e bine...altfel e naspa

| BAIATULdinOZ a răspuns:

E jmek filmul. Recomand

| Amalia442 a răspuns:

Ai putea incerca, e o experienta✌?

| Iuliavasile2345 a răspuns:

Dacă si el și ea au de câștigat și nu se rănesc unii pe alti, nu știu ce ar putea fi greșit?

| mâța06 a răspuns:

Nu-i asculta pe aia "sfinti" care spun ca e grs sau o prostie ori sa nu incerci, oamenii experimentează in viata multe si au nevoie sa o faca, daca ambele parti sunt ok cu asta, dc nu? Pana la urma e viata ta, lf si decizia ta si eu am avut prieten pe beneficii e chiar smecher, adica e un schimb nu e neapărat mereu sexual dar la asta se rezuma.un schimb, pe scurt parerea mea e ca experienta asta e mișto si profitabila happy