| Izzie01 a întrebat:

Ce parere aveti despre prietenii cu beneficii?
Ati avut? Aveti? Ati vrea sa aveti?

11 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

La un moment dat macar unul din ei se va indragosti. Nu exista prietenie adevarata intre un baiat si o fata, ambii cu orientari heterosexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine este ok

| Demonull a răspuns:

Cei mai buni

| unknøwn a răspuns:

Cea mai mişto chestie inventată de la prostituţie încoace.

Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

Nu am avut, nu am si nu vreau sa am. Situatia asta este una disperata in care oamenii nu sunt capabili sau pregatiti sa aiba o relatie reala!

| BlakeLively a răspuns:

Se spune ca viata trebuie sa o traiesti la maxim laughing. Dar eu sunt de parere ca dragostea cu persoana iubita este mult mai minunata decat cu oricine.

| justmebi a răspuns:

Am avut, am si voi avea laughing mi se pare geniala ideea. distractie fara obligatii! ce poate fi mai bine?

| JosePpPp a răspuns:

Foarte fain tongue Dar e greu sa gasesti pe cineva.

| unknøwn a răspuns (pentru JosePpPp):

Ai căutat măcar?!
Barbaţii vor sex. Femeile vor sex la fel de mult ca bărbaţii.
Trebuie doar să găseşti persoana potrivită. Şi nu e greu deloc. Sunt multe fete care vor asta, sau pe care le poţi convinge să vrea asta.

| Biutzaaaaa a răspuns:

Eu am un prieten cu bineficii.este foarte bine doar ca daca petreci prea mult timp cu el ajungi sa il iubesti. nu ca ar fi asta o problema, dar daca el nu te iubeste vei ajunge sa suferi. asa am patit eu. sa iti explic. imi place de un baiat(din cls 3a am inceput sa il plac ).el stie asta si acum in clasa 8-a am ajuns sa fim prieteni cu beneficii. am acceptat asta pentru ca stiam ca mai mult de atat nu vom fi niciodata. acum cu despartirea. ...fiecare la alt liceu nu stiu daca vom mai continua sau nu...dar un lucru e sigur. nu pot sa il uit. ai grija daca iti doresti un prieten cu beneficii. :* Funda? ^_^