| Victoria18 a întrebat:

Ce parere aveti de relatia lui Dragnea cu o tanara?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad unde e problema

| Cosmin86 a răspuns:

Sa o f... doar pe aia, nu toata tara!

| OldSoul a răspuns:

Intr-un fel, bravo lui, mai rau imi pare de ea.
Totusi, Dragnea are o fata de 22 de ei, iar viitoarea sa sotie are 26, e putin ciudat.

Si ceva referitor la subiect laughing
https://i.imgur.com/LSE7kOV.png

| MihaiNicu23 a răspuns:

Intareste regula: ca dragostea nu are varsta.

| flixbuster a răspuns:

Barbatii cu un anumit set de probleme (documentate stiintific in psihologie) simt nevoia ca dupa o anumita varsta sa se valideze sexual insotindu-se in public cu femei mult mai tinere decat ei. In privat e posibil sa nu se intample nimic (da' chiar nimic) insa pentru ei importanta este perceptia publica.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Aici e o întreagă ecuație dar o s-o simplific : Hot plin de bani ( si o mustață bagaboantă ) plus o materialistă plina de figuri în cap ( si in căutare de bani ) plus alte rahaturi = relația mustății bagaboante. Cei care zic ca in cazul asta dragostea nu are vârstă ori nu trăiesc in Romania si nu știu despre cine este vorba ori îs mai înguști la minte decât prima banda a majoritatea drumurilor din România ( pentru cei care știu )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa... stai așa să termin de căscat... Mmm, da, care era întrebarea?
Te rog, aaa altă întrebare.
M-a cam luat cu somn.

Răspuns utilizator avertizat
| Silwian a răspuns:

Dragnea i Gay, sau care nedumerirea!?

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Până acum, îl consideram pe Dragnea un tip destul de inteligent ( atât timp cât reuşeşte să manipuleze o țară după bunul plac, nu poți zice ca-i prost ) dar, când mi-am dat seama că el consideră că acea domnişoară ( care i-ar putea fi lejer nepoată ) stă cu el din dragoste, mi-am schimbat radical opinia despre el. Nu că mi-ar fi milă de Dragnea, chiar ar merita să fie puțin fraierit, dar, până la urmă, tot teatrul ăsta ieftin se joacă pe banii noştri.

| andrey69 a răspuns:

Sa ne pisam pe ei ca si ei se pisa pe noi si nu le pasa nici cat e negru sub unghie de populatie asa ca nu vreau sa aud de asa ceva si nici nu sunt singurul...prefer orice intrebare dar in afara de retardatii din parlament.

| LilPeep a răspuns:

Cine e Dragnea? Nu ma uit la tembelizor.

| mentholinks a răspuns (pentru LilPeep):

Un personaj din benzi desenate. Te-ai dat singur de gol.

| DomnulMarinescu a răspuns:

Prostales futangiu