| Geanin a întrebat:

Ce parere aveti de legea Defaimarii a lui Dragnea?

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o aiureala, exista destule prevederi impotriva defaimarii, respectiv Codul civil si OG nr.137/2000, nu mai este nevoie de altele.

| JohnnyBi a răspuns:

Tara arde si baba se piaptana

| KodrutZ a răspuns:

E amuzant cum un astfel de jeg sub-uman mai are nesimtirea sa isi arate mecla in public. De legi... sper sa o ia razna un sppist sau vreun meserias de pe afara, din legiunea straina, de undeva, si sa ii *** macar pe vreo 3-4 de-alde Dragnea si Ponta. &%#*#@#!@

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va trece nicidodata legea si daca va exista nu stiu cum va fi pusa in practica

| Drimmero a răspuns:

S-a gasit cine sa o punarolling on the floor)). Este o lege de cacao pusa de un om demn de aceasta lege!

| SergiuBoss11 a răspuns:

In ce consta legea asta?

| Staind a răspuns:

Naspa. Vreau sa defaimez in pace si liniste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Ba da nici n-am pus intrebarea bine :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Nu dar fix acum am intrat si m-am uitat la intrebari si gata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Asta inseamna sa fii ROXYFOXY1721

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Sa fii*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Stiu m-am corectat

| MistretulPufos a răspuns:

O mare porcarie
PS: te-as injura, dar e ilegal

| MadagasHardwell a răspuns:

Poti sa mi explici si mie in ce consta aceasta lege?