| anncax a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral, cand baietii le fac fetelor? vi se pare scarbos?hee hee

80 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Dar ce e scarbos domnule la vulva si vaginul unei femei?

| alexanonimu a răspuns:

Incearca si ai sa veziwinking

| e7d7n7 a răspuns:

Avantajos. Având în vedere că în jur de 70% din orgasme se obţin prin sex oral.

| Exilee a răspuns:

Da este scarbos si sfatul meu este sa nu-l practici, dar sa nici sa-l lasi sa-ti fie practicat.

Cineva sa strige HEYA, HEYA, HEYA

Răspuns utilizator avertizat
| RalucaTyan a răspuns:

De ce vrei sa incerci? :happy

| anncax explică (pentru RalucaTyan):

Nu, nu vreau laughing. Doar am intrebat, din curiozitate

| RalucaTyan a răspuns (pentru anncax):

Scarbos. Gandeste-te ca, cu gura aia mananci, bei, saruti. Ce dracu'

| alexanonimu a răspuns (pentru ProPimp):

laughing)) bv tie

| Cristiann25 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Avand in vedere fata ta ma trec toti fiorii cand ma gandesc.Sa nu te mai speli cu peste pe acolo, s-a inventat gelul de dus!

| RAY a răspuns:

Cred ca fiecare face ce vrea cu organele lui,acum daca e decent nu stiu, pentru uni e moral pentru alti nu, e adevarat ca prin sex oral femeia ajunge la orgasm de ce sa nu te folosesti de asta, vaginul nu e chiar asa un organ scarbos pe acolo ne-am nascut, mai multi microbi avem in gura decat in organele alea scarboase

| farsoareaehheee a răspuns (pentru Cristiann25):

Si de unde sti tu draga ca se spala cu peste, pitipoanca de doi lei ce esti tongue, apropo sa inventat si bunu simt.

| Cristiann25 a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Pitipoanca? Astept sa-mi dai definitia. Bunul simt il am cu OAMENII nu cu analfabetii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Eu tot nu văd de ce te-ai băgat în seamă aiurea, complet aiurea.

| LittleLuciane a răspuns (pentru Cristiann25):

laughing))))) tu iti speli pla cu gelul de dus laughing)) suntem in 2013 sa inventat gelul pentru igiena intima daca tot vrei sa pari destept uite ca nu esti

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din acelasi motiv pentru care te-ai bagat si tu acum.

| Cristiann25 a răspuns (pentru LittleLuciane):

Nuuu doamne! Eu ma spal cu apa de ploaie si atat.

| farsoareaehheee a răspuns (pentru Cristiann25):

Oricat de desteapta ai fi tu, asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti, si in ce halll, si definitia cuvantului pitipoanca, sunt sigura ca o stim amandoua te pup kiss

| LittleLuciane a răspuns (pentru Cristiann25):

Si daca nu ploua ramai nespalat.hai ca deja mi-e scarba sa iti mai scriu pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o părere. Atâta timp cât e practicat între două persoane care să aibă încredere una în cealaltă și să aibă și motive (mă refer la transmiterea BTS), atunci ce poate fi scârbos? O problemă e cu igiena, mai ales la femei, trebuie să existe.

Mi se pare normal să existe și picanterii din astea în pat, iar cei ce strâmbă din nas, de ce nu strâmbați și când trebuie să vă sărutați? Că îți dai seama, iei contact cu saliva iubitei tale (salivă... secreție vaginală, mă rog), nu vă e și mai scârbă acum?
Desigur, că tot vorbeam de igienă, mai nașpa e în timpul menstruației pentru băiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Dragă, eu am răspuns la întrebare și nu m-am luat de tine din nimic, așa cum tu te-ai luat de ea.

| farsoareaehheee a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Ohhh,esti baiat.

| Cristiann25 a răspuns (pentru LittleLuciane):

Ma urc in masina si ma duc la cel mai apropiat rau ca doar nu o sa stau fara sa ma spal mai mult de 3 luni ca se strica, carnea pe mine.

| Cristiann25 a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Verifica-ma.Puteai sa-ti dai seama ca sunt baiat ca doar am spus-o de atatea ori.

| Cristiann25 a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Nuuu vreau sa mi-o spui tu daca tot ai folosit acest cuvant.

| farsoareaehheee a răspuns (pentru Cristiann25):

Nu mi-am dat seama, oricum esti unul nesimtit tongue pa Pa

| LittleLuciane a răspuns (pentru Cristiann25):

Deja s-a stricat

| LittleLuciane a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Felcitari

| Cristiann25 a răspuns (pentru farsoareaehheee):

Nu,nu sunt deloc. Daca gasesti in realitate un om sa ma vorbeasca de rau iti dau cat vrei tu.Aici ma distrez si eu pe seama celor mici dar in viata reala sunt pe cat se poate de serios.Glumesc doar cand este cazul.Nu judeca pe cineva dupa aparente! Succes!

| farsoareaehheee a răspuns (pentru Cristiann25):

Da mai gresesc si eu ca sunt mica, dar totusi puteai sa spui ca e o gluma de la bun inceput kiss