| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baieti care fac sex oral? credeti ca se injoseste facand asta, ca tot aud ca as fi nebun de legat, depravat, ca sexul oral ar fi ceva scarbos si oribil, voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare cuplu face ce vrea în intimitate nu contează părerea celorlalți

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fi mai injositor un baita care ofera sex oral, cand practic este la fel de injositor si pentru o fata sa ofere sexul oral?

Scarbos este si pentru o femeie sa faca sex oral barbatului ca nici puta voastra nu miroase a trandafiri si apoi si voi aveti secretii care curg din penis!

Sexul oral se face in cuplurile care ofera UNUL CELUILALT sex oral, de comun acord!

| VoidEternal a răspuns:

Tu cu partenera ta stabilești ce e ok și ce nu în relația voastră. Nu trebuie să-și dea nimeni altcineva cu părerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e făcut într-o relație de căsătorie, atunci e ok. Nu am o părere rea. Fiecare are fantezii dar acum depinde cu cine le pune în aplicare. Trebuie cunoscută bine partenera înainte de ai face sex oral.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ține strict de dorințele unei persoane.
Nu trebuie sa faci ce nu vrei.
Totuși este stupid sa numești asta ca fiind scârbos și ca pe o injosire când tu ceri exact același lucru de la partenera ta.

| Num?numescBrBr a răspuns:

Nu există nimic greșit sau depravat în a face sex oral. Este important să fii într-o relație consimțită și să discuți cu partenerul despre preferințele sale. Este important să ai încredere în tine și să nu lași judecățile sociale să te afecteze in dormitor. Adică, in contextul în care o fată îți face sex oral nu este nimic depravat dar când se întâmplă invers gata, sfârșitul lumii. Lăsați bai prostiile de genul și bucurați-vă de sex într-un mod consimțit și respectuos unul față de celelalt.

| Andreiut96 explică:

Am vrut sa fac eu si nu m-a lasat din acest motiv, nu am cerut sa-mi faca ea, decat eu am vrut sa fac