| anncax a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral, cand baietii le fac fetelor? vi se pare scarbos?hee hee

80 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns (pentru Mariixx):

Bravooo! Felicitari!

| Mariixx a răspuns (pentru SunnyDay88):

Stii ce urasc mai mult? Persoanele care comenteaza doar pentru a se afla in treaba. Draguta, du-te si culca-te si data viitoare cand incerci sa mai pari asa"inteleapta" gandeste-te de 2 ori inainte de a incepe sa deschizi gura. pupici:*

| SunnyDay88 a răspuns (pentru Mariixx):

Nu mă lua cu "draguta". Mi se pare o formulă jalnică pe care să i-o adresezi unui necunoscut pe internet.

ma scuzi! si raspunsul tau la acest subiect legata de sex oral care a fost? uite cine imi da mie lectii sa nu mai vorbesc offtopic! copilu! stiu ca in adolescenta e greu cu atentia, am trecut si eu prin ea, dar nu m-am bagat niciodata ca musca in lapte, mai potoleste-ti hormanii ca se poate!

apropo! nu ma intereseaza ce te enerveaza pe tine. nu-ti place ce scriu, nu citi! nu te obliga nimeni!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns (pentru Oana92):

Ei, acum, vara, uneori e bine sa ai la tine servetele umede, dar din pacate si ele schimba - sterg! - gustul specific, si atunci, nu mai e chiar asa de fain! Sunt mult mai utile sexului masculin, daca vreo tipa vrea sa il guste si nu e vreo chiuveta prin preajma, iar el nu e chiar "fresh"...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns (pentru SunnyDay88):

Pai cred ca am raspuns la obiect, tu aveai dreptate, NU e nimic dezgustator la vulva si vagin, daca sunt curate si sanatoase!

| LittleLuciane a răspuns (pentru e7d7n7):

Il sugi tuwinking

| Cypronge a răspuns:

Sexul oral te aduce la orgasm
Mai mult de 90% dintre bărbaţi au orgasm DE FIECARE DATĂ când fac sex, indiferent că e sex normal sau oral. La femei lucrurile se complică. Dacă eşti anti sex oral şi faci doar sex normal, sunt mici şansele să faci parte din cele 25% din femei care au orgasm prin penetrare, fără stimulare clitoridiană. Dacă nu ai norocul acesta, atunci e cazul să afli că 70% dintre femei au orgasm când li se face sex oral!

Sexologii consideră că tocmai clitorisul este sursa tuturor orgasmelor experimentate de femei. Nu numai că sexul oral este o manieră eficientă prin care iubitul te poate aduce la orgasm, dar dacă îl practici, nu până la climax, creşti cu peste 50% şansele să ai orgasm, mai apoi, prin sex normal. După o joacă orală, sexul poate fi mult mai intens şi te poate aduce la orgasm. De ce? Pentru că, atunci când eşti excitată, punctul tău G iese la iveală, iar penetrarea vaginală nu face altceva decât să-l stimuleze.

Alte avantaje pentru relaţia ta: iubitul tău va fi mult mai încrezător în abilităţile sale, dacă vede că te poate aduce la orgasm. Mulţi reprezentanţi ai sexului opus adună frustrări când nu-şi pot aduce iubita la extaz. Unii dintre ei refuză să mai aibă orgasm, pentru că vor ca sexul să însemne plăcere reciprocă. Alţii, mai puţin corecţi, recurg la sex cu alte femei, poate mai orgasmice, sau, chiar, la ruperea relaţiei, ca să-şi repare ego-urile rănite.

Ar trebui să ştii că nu doar bărbaţii se resimt după un act sexual nefinalizat. "La fel ca bărbaţii, femeile pot experimenta tensiune şi junghiuri în zona pelviană dacă nu reuşesc să aibă orgasm la sfârşitul unei partide de sex", precizează Ian Kerner, doctor în sexologie. Şi psihologii susţin că lipsa orgasmului, de oricare parte ar fi, poate duce, în timp, la destrămarea unei relaţii.

În concluzie, sexul oral creşte şansele ca amândoi să aveţi orgasm şi să fiţi mai satisfăcuţi, iar o viaţă sexuală împlinită e indispensabilă pentru viitorul oricărui cuplu!

| Kiwibv a răspuns:

Mey... Igiena inainte de toate.

Sexul e tot sex in orice forma. Atata timp cat ti-ai inceput viata sexuala incepi si experimentarea... deci incerci si dupa decizi daca iti place sau nu.

E important si sa stii ce faci... dar un lucru e clar... partenerului ii va placea indiferent de genul acestuia.

| PredatoR a răspuns (pentru Cristiann25):

Oricum a fost tare ce ai zis... am ras de unu' singur laughing

| PredatoR a răspuns (pentru e7d7n7):

Asa e, iti dau dreptate... Si mai sunt alea care pentru ele sexul e cava peste limitele noastre de a intelege si trebuie sa stai 15 ani dupa ele pana se simt ele pregatite si alte cacaturi de genul asta de parca nu il face toata lumea si se practica de cand e lumea si pamantul

| Cristiann25 a răspuns (pentru PredatoR):

In legatura cu ce? PS:Iti multumesc pentru apreciere!

| Td_Melysa_1998 a răspuns:

Mie personal mi se pare scarbos dar fiecare face ce vrea pana la urma

| MeConstantine a răspuns:

Vorbim de Cunnilingus aici si sincer pentru a face asta trebuie sa ai incredere in partenerul/partenera ta.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

NU(pentru baieti)

| Alexutza_Alexa_1999_QWmG a răspuns:

Da chiar foarte dar unii fac si de placere.

| PredatoR a răspuns (pentru Cristiann25):

Cand te-ai luat de fata aleia...

| Cristiann25 a răspuns (pentru PredatoR):

Pai normal ca spun omului in fata daca eu am considerat ca e o proasta asa i-am si spus!

| Alexutza_Alexa_1999_QWmG a răspuns:

Scarbos. XD

| Vasilica_Miron_1986 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Sexul oral la femei este foarte dulce si placut