| babylove a întrebat:

Ce parere aveti de un telefon cu memorie de 8 gb? funda!happy

Răspuns Câştigător
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Iti raspund aici.Ma refer la un iphone de 8gb. Este un telefon super bun si elegant.In legatura cu memoria sunt de ajuns 8 gb deoarece aplicatiile nu ocupa foarte mult(programe jocuri) si le poti descarca imediat dupa ce iti faci cont pe itunes, ai loc sa iti pui muzica/poze de la calculator, este super.Iti garantez ca iti este de ajuns.Dar singurul inconvenient la iphone este ca nu poti trimite-primi poze/melodii de la alte telefoane ci doar de la acelasi model, dar nu este o tragedie programul de la calculator te salveaza. Daca iti cumperi nu uita sa iti iei si o husa deoarece trebuie protejat de zgarieturi.Sa stii ca daca ti-l cumperi trebuie sa ai neaparat internet pe el deoarece absolut totul este pe internet innafara de mesaje si apeluri, sau daca ai wirelles este super ok.Si inca ceva, se consuma bateria repede din cauza internetului dar se incarca repede.Sa il stapanesti sanatoasa daca ti-l cumperi sau orice alt model si scuze ca nu ti-am putut raspunde la mesaj.

| babylove explică (pentru Chocolateangeeeel):

Mersi foarte mult you are so prettyhappy

| Chocolateangeeeel a răspuns (pentru babylove):

:* Cu multa placere!

3 răspunsuri:
| tanytaniutze a răspuns:

Pai,e super tare, poti sa iti bagi orice filme.mie mi se pare super:X:X:X:XFUNDA?