| AlexinoBoyForeverGligor a întrebat:

Ce telefon are fiecare? Ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nokia C6-super tare
Nokia 1616

| didicriss a răspuns:

Samsung J 700phbbbbtnashpa...dar peste 2 saptamani imi iau altul ca prelungesc abonamentul...tongue

| didicriss a răspuns:

Pai eu il am de 3 ani..deki iti dai seama ca nu mai mi se pare la fel de frumos....in plus are memorie sa zic "medie" pentru ca nu pot sa stochez mai multe poze dc am un filmulet...maxim 3 filme si in rest nimik..are camera de 1.5..si el saracu are5 ani pentru ca a mai fost si al tatalui meuhappype scurthappye frumos da e cam turmentat saraculaughing

| FilipPetru a răspuns:

Samsung C3300K Champ-Mie imi place acest telefon, nu pot sa zic ca este cel mai tare, dar pot sa zic ca are un design destul de bun.