| IAmTheLegendary a întrebat:

Ce telefon aveți si ce părere aveți despre dânsul?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am un Samsung Galaxy Express 2 primit gratis de la Vodafone si sunt foarte multumit de el.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am Samsung Galaxy A3 model 2016. Imi place ca e subtire si frumos :3

| Idkidk a răspuns:

Allview X2 Soul, şi un Iphone6 de rezervă.
Păi mie îmi place la X2 că are doar 5, 5 mm grosime şi este foarte performant. Şi la Iphone că e performant!

| UnBroken2016 a răspuns:

Nokia 1310. Cel mai tare

| Otto2014 a răspuns:

Allview a5 smiley, nu i-as putea face pe ai mei sa-mi ia altul rolling on the floor

| IAmTheLegendary explică:

Eu am un Allview a 6 lite, și nu pot să zic ca este praf, este bunicel, jocurile merg perfect, și aplicațiile merg bine!
(Chiar de pe el scriu acum laughing )