| BlackAngel97 a întrebat:

Fetele si baietii care nu sunt intr-o relatie si care au suferit de curand, ce parere aveti este mai bine sa fii singur?

12 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Nu. Ori cat de mult ai fi suferit din cauza unei deceptii trebuie sa ai curajul sa o i-ei de la capat, gandindu-te ca de data aceasta nu va mai fii la fel (dar nu cu aceesi persoana, asta ar fi cel mai bine, ca o data gresit, va mai gresi iar...)

Si-n fond, gandeste-te un pic, doar n-o sa stai toata viata singur? Gen "ca e mai bine asa":-J Sa fim seriosi;-)

Nimic nu se compara cu fericrea si implinirea pe care o simti cand esti langa persoana iubita, si care te iubeste la randul ei cu adevarat. Asa ca de ce sa dai cu piciorul la o asemenea placere? In loc sa continui sa cauti?

O zi buna >:d< te pup kiss

| Ea12345 a răspuns:

Cu totii spunem ca e mai bine singur/a, insa numai pana cand gasim persoana potrivita, alaturi de care ne simtim cu adevarat impliniti. Eu sunt intr-o relatie de un an si nu as da acest an plin de dragoste pe 10 de singurate.

| JustMusic a răspuns:

Este foarte bine, o perioada, dar o sa simti nevoia la un moment dat, cand rana s-a vindecat, de o persoana care sa fie doar a ta.

| Lov3m3islittle a răspuns:

Uneori e bine sa fii singur...dar cateodata ai nevoie de cineva caruia sa ii spui anumite lucruri si poate acea persoana poate fi doar iubitul/iubita.:d

| positivity a răspuns:

100% e mai bine să fii singur.

| Xtadelo a răspuns:

Da, este mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Da si Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Idemhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

winking

| gaby5995 a răspuns:

Da.

| GeutzzaaTha a răspuns:

Am fost intr-o relatie si am iesit de curand din ea.Am suferit destul de mult dar dupa parerea mea e bine si singur.dar si intr-o relatie.E frumos cand esti singur si te distrezi cum vrei, cu cine vrei si cand vrei.dar mereu iti va lipsi acel "Te iubesc" spus de o persoana importanta din viata ta.

| LivingDead a răspuns:

Pana la o anumita varstawinking