| simoSTAR a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se penseaza? fetelor, va plac baietii care se penseaza?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Sunt innebunita dupa barbatii genul asta, mai metrosexual.

Si da, imi plac barbatii care se penseaza, se epileaza, merg la solar big grin Sunt genul meu tongue Imi plac barbatii care se ingrijesc excesiv big grin

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Fufletu a răspuns:

Eu ma pensez dar niciodata nu-mi iese cum trebuie

| Zmeutzu a răspuns:

Eu sunt baiat si ma pensez, dar nu le fac foarte subtiri ci firele care sunt dezrdonate si le modelez un pic.

| Raul_2173 a răspuns:

Sunt foarte multe fete care spun ca le plac baietii care se penseaza si se epileaza. ele sunt cam cu fite. spuneti-mi mie atunci care e diferenta de fatada intre baiat si fata? sanii si? sa fie naturali conteaza.