| VisionsofaGod a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexualitate si incest? Cunosc 2 surori care sunt la liceu si sunt alcoolice parintii lor sunt divortati iar tatal lor e mereu la munca. Deci majoritate timpului sunt singure. Pareri?

13 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Si ce daca tatal lor e plecat? Asta le face automat bisexuale sau cum?

| VisionsofaGod explică (pentru Alcyon):

Sunt bisexuale dar nu m-am exprimat bine. Un prieten a fost pe la ele si s-au imbatat si au inceput sa faca chestii in 3. Poveste lunga. Ce parere ai despre ele?

| ShakeRattleRoll a răspuns (pentru VisionsofaGod):

Si tu l-ai crezut p-ala? poate a povestit sa sufere si el nitel.
si chiar de ar fi adevarat nu vad ce te framanta pe tine ce fac altii in dormitor.
si eu daca as avea un frate m-as mozoli cu el si poate si altceva, ca sigur ar fi fost bengos ca mine.

| lucifer12345678 a răspuns (pentru VisionsofaGod):

Cred ca fiecare poate face ce vrea sau ce simte mai bine.problema este intre surori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde este bisexualitate si incest aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E anormal dar nu vad de ce te-ar interesa pe tine ce fac altii, sa mai si intri pe un site sa intrebi--- zici ca ai 70 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si tu ce te-ai gandit acuma sa ne barfesti noua despre fetele rele tu care esti o sfanta. ce sa spun. mai bine nu adresai asa o intrebare.

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Am o parere ca trebuie sa mai inveti sa trollezi.

| VisionsofaGod explică (pentru ShakeRattleRoll):

Trollat? Crezi ca plagiez Game of Thrones sau ceva de genu? Cand am auzit ce se intampla intre ele nici eu nu am crezut.

| wannabeyourlover a răspuns:

Cu bisexualitatea sunt de acord, fiecare ar trebui sa iubeasca pe cine vrea, indiferent de gen. Dar incestul mi se pare un lucru chiar scarbos si ingrozitor. Adica, frate, sa ai o relatie cu o ruda si sa faci sex cu ea...Doamne fereste! E de-a dreptul anormal, imoral, dezgustator si mai ales bolnav...

| anonim_4396 a răspuns (pentru wannabeyourlover):

Nu e o parte in acest post in care sa nu fiu de acord, dar pe alta parte trebuie sa te gandesti, de ce ni se pare asa? pentru ca asa am fost crescuti si invatati. la fel ca religia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru wannabeyourlover):

App daca ai sta sa te iei dupa religie tot din incest suntem toti asa ca... copii lui adam si eva cu cine au facut copii? nu tot intre ei? ma intreb cum de a ajuns asa josnic acest "incest" in ziua de azi. repet, e aiurea chestia asta, dar--

| VisionsofaGod explică (pentru wannabeyourlover):

Nu le-am cunoscut pe cele 2 surori dar din ce cate mi-a zis prietenul meu ca s-a intamplat ele par destul de singure. Mama lor a plecat iar tatal nu vine aproape deloc acasa asa ca s-au apropriat foarte mult una de cealalalta.
Nu noi alegem pe cine iubim. Putem sa iubim indiferent de gen si uite ca aceste 2 surori fac acest lucru chiar daca stiu ca este imoral sau dezgustator.