| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti despre cunnilingus?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i o procedura sexuala placuta pentru fete, asa cum este sexul oral pentru baieti.

| mihai69 a răspuns:

Îl ador!

| SG1995 a răspuns:

Plăcut, dacă ai cui face.

| mastadont a răspuns:

O activitate destul de plăcută care apropie partenerii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cum pateste tipa bruneta din filmul asta? https://www.youtube.com/watch?v=4IPLFMbj-G8
Se pare ca prinde bine la fete :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adoram sa-i fac asta fostei mele iubite. E un mod de satisfacere si de cunoaștere a unor noi senzatii. Atata timp cat există igiena corespunzătoare si ambii parteneri sunt de acord si o fac din plăcere.

| Bruno92 a răspuns:

Cam da dependenta tu ai incercat manzo?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Ne intrebi de cunnilingus, ce parere avem noi despre el? Tu ce ai raspunde, daca te-ar intreba baietii despre felatie?
Mie, personal, imi place sa fac cunnilingus. Conditia primordiala si esentiala e igiena. Daca e spalat, atunci pe loc, vaginul, nu ma dau in spate de la facut. Am reusit prin cunnilingus sa fac o fata squirteze, altele sa tremure de placere. Cred ca nu exista o partenera pe care am avut-o, careia sa nu ii fi facut cel putin o data cunnilingus. E ceva ce imi place foarte mult.
Sper sa ai si tu placeri maxime prin cunnilingus!

| armand69 a răspuns:

Yummy

| CerealaCuOchi a răspuns:

E mai bun decat sexul in sine, recomand

| LupGetodacJedi a răspuns:

Foarte bun. O zi buna, monicaaa17!