| negrutzaa a întrebat:

Ce parere aveti despre CUNNILINGUS?, sex oral

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O prostie omeneasca

| Flav a răspuns:

Vorbim peste cativa ani, pana atunci vezi sa iei note bune la scoala.

| mirabella_1176 a răspuns:

Mai pana acum ceva timp mi se parea o scarbosenie insa iubitul mi a facut si m-am simtit bine... nu e un lucru atat de rau

| crynna_5193 a răspuns:

Uni spun ca o scarbosenie dar nu e chiar asa doar nu ignori ceva din corpul tau sti ca e acolo sti cum arata si cum se comporta la prima gandire zici each dar mai gandeste-te ca toate fac parte din noi si alea produc placeri, ramane la alegerea fiecarea ce sa fac dar fiecare incearca macar o data sa vada cum e, baieti sunt mai deschisi aici

| liaa a răspuns:

Intr-o relatie stabila sunt de acord cu sexul oral altfel ar putea interveni plictiseala si apare infidelitatea in plus exista fete care nu au orgasm vaginal iar sexul oral este o metoda buna de a stimula clitorisul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. In ziua de azi e ceva normal multe cupluri trec la forma asta de sex-oral.

| JustStitch a răspuns:

Mi se pare ok, as da orice sa fac si eu happy

| armand69 a răspuns:

Buna,eu am centura negra deja

| satisfaction_8277 a răspuns:

Sexul oral is the best,imi place si sa fac si sa mi se faca, apropo negrutzaa esti foarte frumusica, mi-ar placea sa ne cunoastem.am putea vorbi mai multe despre tema asta.nu i-mi lasi id tau? daca vrei.te pup dulce:*