| DDCC a întrebat:

Salutare!
Îmi trebuie ceva curaj să postez de pe contul meu. Întrebare pentru fete: ce părere aveți despre sexul oral? Nu să îl oferiți, ci să îl primiți (cunnilingus).
La mine este cea mai mare fantezie sexuală de când mă știu.

15 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Serios acum, ce fata nu ar vrea asa ceva?

| sofisis a răspuns:

Fantezie? La "fantezie" nu ar trebui sa intre chestiile cu sansa mica de indeplinire? Ce e asa wow sa dai limbi cuiva? Nu cred sa gasesti vreuna care sa te refuze... Nu ai ajuns niciodata cu o femeie in pat sau care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oralul e cea mai mare fantezie a ta?
Trist...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa-i?
Si sa soptesti la una la ureche ce fantezii nebune ai cu ea, e naspa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e fantezia ta? Sau fanteziile...
Nu mi se pare naspa.Deloc.E excitant. Apreciez ca ai reținut ce-mi place sa-mi fie soptit laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shht aici nu se spune, ca ne considera oamenii perversi.
Am retinut? thinking imi imaginez cat de bine poate sa mearga ceva daca ascult/te intreb ce-ti place tie laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si n-ar avea dreptate sa te considere asa? Tot astept răspunsul : )
Îmi plac lucrurile obișnuite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai mai pisi ca stii la ce-mi fuge mintea.
Da. Obisnuite. pentru tine. mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mrr.
Știu? thinking
Pentru mine, nu pentru tine.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Am o parere foarte buna. Si cred ca tuturor ne place sa primim un oral bun. happy
In afara alora care le este scarba.

| DDCC explică (pentru MademoiselleCosmina):

Vreau să verific două idei, dar fără a întreba față în față o fată, fiindcă dup-aia nu mai pot întoarce timpul și reputația față de ea mi-e distrusă:
1. Nu poți cere să oferi așa ceva unei tipe străine, să zicem că e una de la un bar. vorba unui amic: Ți-ar da o palmă. Fiindcă te crede pervers.
2. Și facă ții legătura cu o fată, nu poți să îi ceri asta de la o primă întâlnire.
Deci poate e plăcut fetelor însă nu așa dintr-o dată că băiatul e văzut libidinos, în orice caz nașpa.

| Paul754880338 a răspuns (pentru DDCC):

"Graba strica treaba" este valabil si aici. Daca oferta ta este scoasa din context suna cel putin ciudat, dar daca este in momentul potrivit si se adreseaza persoanei potrivite nici nu trebuie sa o ceri, vine de la sine.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru DDCC):

Desigur ca nu poti sa faci nimic din ce ai zis. Dar nu vad graba, nu ai de ce sa te grabesti.
Unele fete vor fi de acord, unele nu.
Nimic nu se face cu graba.

| Cristiaanandrei a răspuns:

Aaa de ce iti trebuie curaj sa intrebi asa ceva? E unul din cele mai normale lucruri in sex. Orice partida buna are in ea si un oral

| FuckYouFuckers a răspuns:

E super