| anonim_4396 a întrebat:

prietenul meu e mai mare cu 8 ani ca mine, si diferenta de inaltime intre noi este de 35 cm... ce parere aveti pe el il deranjeaza cu ceva s nu vrea sa-mi spuna, sau ne sta ciudat? ma inteleg k el ft bine, dar ma gandesc mereu la chestia cu inaltimea, la varsta prea putin, ast rasp straight face

Răspuns Câştigător
| florinmsp a răspuns:

Domnisoara,nu cred ca il deranjeaza cel putin pe mine nu m-ar deranja atata timp cat sunt langa persoana iubita. Avand in vedere intrabarea daca va sta ciudat.Nu te mai gandi la asta nu lasa alti oameni sa iti spuma ce e ciudat, ce e normal etc. Daca tu si el sunteti fericiti e perfect, nu lasa pe altii sa va strice fericirea.Si NU cred ca va sta ciudat.Don't worry be happy.tongue(este doar o parere sper ca nu te-a deranjat ceva in ce am spus si daca da, imi cer scuze ^_^). Take care.

3 răspunsuri:
| Abadonna a răspuns:

Credeam ca intai se invata la scoala cum sta treaba cu semnele de punctuatie si cu exprimarea in general...
8 ani laughing? Si tu cati ani ai, 16? Daca ai atat.
Din anumite puncte de vedere sigur il deranjeaza, sigur ca va sta cam ciudat dar intrebarea este : Il deranjeaza ce cred ceilalti sau nu? Daca il deranjeaza ce cred ceilalti inseamna ca da, nu vrea sa iti spuna ( inca ). Daca nu il deranjeaza ce zic altii, atunci nu il deranjeaza nici ca tu esti mai scunda decat el. De gura lumii, stii tu big grin

| nesuferit a răspuns:

E perfect, abia nu te mai apleciwinking

| florinmsp a răspuns:

Se referea la mine cu semnele de punctuatie.Stiu ca am gresit dar m-am grabit sa iti scriu mai repede.Si uite vezi ea stie sigur ca va sta ciudat.Ciudat se refera ca nu esti ca toata lumeastraight face ceea ce este foarte bine.El este cu 8 ani mai mare ca tine deci nu cred ca il mai intereseaza parerea altor persoane.Am eu 19 si am trecut de acea faza in care incercam sa fiu pe placul tuturor etc.Dar cel mai bine este sa vorbesti cu el despre acest subiect big grin.Succes.