| OnWeed a întrebat:

Ce parere aveti despre dragostea la prima vedere? Credeti in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

La mine dintotdeauna a contat prima impresie! Si daca doream sa-mi cumpar ceva, prima privire la care ma opream, imi incanta ochiul, era si definitiva.Asa si in dragoste! Si in general nu am dat gres, prima impresie m-a ajutat mult in selectare!

16 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

O parere normala... e firesc "dragostea la prima vedere"; tonguese iveste orsicui...

| tarziu a răspuns:

Cred ca exista. Dar nu pentru mine

| moonY a răspuns:

cred in sclipirea din ochii lui atunci cand ma priveste, in privirea pe care o are...aia de copil care a primit jucaria pe care si'o dorea cel mai mult
...cred in privirea lui, care seamana cu cea a alcoolicului cand isi priveste sticla de whisky. cred in placerea care i se citeste pe fata atunci cand ochii lui inca ma urmaresc, desi am stat o noapte intreaga la povesti, iar el nici macar n-a auzit ce ii spuneam, era fascinat si doar ma privea.
dar totul tine pana dimineata, cand suntem mahmuri dupa atata vin sec, fara cola

(am mai scris asta de cateva ori...)

| WestSid3 a răspuns:

Eu cred ca da, insa depinde si de persoanewinking
Eu m-am indragostit dupa ce a trecut a 2a oara pe langa mine smug pentru ca prima oara era seara si nu l-am obeservat laughing. Si in cele din urma am ramas buni prieteni.The End. laughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

E posibilwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Zodiac a răspuns:

Da.love struck

| OnWeed explică:

@harciog - Eu ma refer sa incepi sa simti ceva pentru cineva de la prima vedere. Normal ca pentru a se ajunge la o relatie trebuie sa se cunoasca mai bine si apar tot felul de formalitati cum ai zis si tu happy

@tarziu - Eu am pus intrebarea destul de serios, dar lasa ca nu strica sa mai radem laughing

@fabiola - Si eu sunt de aceeasi parere, prima impresie conteaza foarte mult.

| OnWeed explică:

Stiu ca exista, si eu am "patit-o", doar ca vroiam sa aflu si alte pareri happy

| Aly_8868 a răspuns:

Da exista ti-o spun din propia experientabig grin.

| N@sty dream a răspuns:

Si eu cred ca exista asa ceva ca am,, patit-o'' si eu si iti dai seama ca atunci cand treci prin asa ceva chiar crezi ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca e prima vedere tot putem spune ca e urmata de alte formalisme, cunostinta, invitatii, declaratii samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa ma indragostesc la prima vedere

| gaby24 a răspuns:

La prima nu cred, dar daca mai trece o data cred ca dalaughing