| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere au baietii despre faptul ca fetele au mestruatii?

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cam aceias parere care are o fata cand vede un barbat nebarbierit pe strada. Ceva ce nu se poate explica, Cam ce zici tu cand vezi un barbat cu barba, asta zicem si noi laughing cand auzim ca o fata este pe stop.

| Mangustă a răspuns (pentru Liviu):

Adica când vedeți o fată pe stop spuneți..."Daaaamn! It's awesome! Can I touch it?"
Imagine explicită: http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/521/343/319.gif

| Liviu a răspuns (pentru Mangustă):

La ce intrebari se pun, asemenea raspunsuri se dau puppy dog eyes

| Pricked a răspuns:

Ce părere ar putea avea? lol

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Eu iti pun tie intrebarea asta nu tu mia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imtrebare mai tampita de atat nu am intalnit. Tu ce parere ai ca barbatii au 2 maini?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

laughing. la raspunsurile de mai sus chiar s-a suparat, nu stiu la ce raspuns se asteapta ea. oricum nu e acasa se pare

| vocea a răspuns:

Pai este ceva normal, anormal ar fi sa nu aiba menstruatii, plus ca trebuie sa fim recunoscatori cu acesti homoni feminini le dezvokta fetelor forme si asa ne bucurm de ce vedem

Răspuns utilizator avertizat
| NGheorghe a răspuns:

Treaba lor.

| anonim_4396 explică (pentru NGheorghe):

Daca raspunzi asa mai bine nu rspunzi deloc

| Alexandr a răspuns:

Depinde de baiat... unora li se pare ciudat si de prost gust, altora ceva normal. Funda?