| negat1ve a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele baietoase? De curand m-am imprietenit cu o fata care se uita de mult timp la mine, si mi-a dat mai multe "semne" din care eu am inteles ca m-ar fi placut. Aceste "semne" s-au intins pe o perioada de cateva luni din care eu eram indiferent si ea se tot interesa de mine. Intr-un final, m-am imprietenit cu ea, si aflu ca ea are doar o prietena care e si cea mai buna de altfel, si in rest toti prietenii ei sunt baieti. M-a cam deranjat usor stiind ca are si iubit, si mai sta si cu altii in autobus, la scoala, si acum mai nou si cu mine. Nu e genul "tarfa", stiu sa recunosc una, dar ea nu e asa, e pur si simplu baiatoasa mi-am zis eu. Si tocmai cand incepusem sa o plac, acum parca m-a lasat cu un gust amar asa si ma face si gelos in acelasi timp. In autobus sta langa mine acum, o data a si dormit pe umarul meu, si sunt unele zile in care imi zambeste si ma atinge ( alte semne ca ma place) dupa care alte zile abia vorbim. E destul de ciudat...voi ce ziceti?////Stiu ca am mai pus intrebarea o data dar nu am primit raspunsuri\\\\

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Eu cred ca este genul de fata careia ii place sa aiba multi prieteni. Daca te place, nu cred ca s-ar abtine de la ati spune acest lucru. Nu trebuie sa fii gelos sau rau, pur si simplu ii place sa fi prietenoasa cu baietii. Poate gaseste la ei ceea ce nu gaseste la fete.

| mihnea123abc a răspuns:

Sunt ok da prea baiatoase strica

| 0457violetta a răspuns:

Pai poate te ai gandid ca nu prea te mai place? pentru ca ai stat mai mult timp sa iti dai seama ca ea te ar fi placut! Dar incercas sa o faci putin geloasa sa iesi cu alte fete si atunci ai sa vezi cu adevarat daca te place sau nu, incearca nu-i nimic!