| lorycik27 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi doresc sa ramana virgine pana in noaptea nuntii?

Răspuns Câştigător
| Allrc24 a răspuns:

O parere excelenta.Eu sunt baiat si vreau sa raman asa nu pentru ca miau bagat parintii bazaconii incap cand eram mic sau mai stiu eu ce dar daca va ganditi mai bine e mai inteligent asa. Dragostea va fi mai profunda pentru persoana iubita, nu exista riscuri de imbolnavire de boli venerice... si multe altele printre cae cel mai important e pacat.VB serios te admir pentru asta nu credeam ca mai exista astfel de fete.Am suportat multe glume pe teama fptului ca sunt virgin dar pur si simplu numi pasa.imi apsa doar de minehappy Felicitari continua:* Funda?

13 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Parerea mea e ca sunt nise femei care 85% vor ramane fidele barbatului in perioada casniciei. Daca ele isi doaresc sa ramana virgine pana atunci inseamna ca sunt serioase, nu curve si vor sa ofere drept cadou virginitatea ei sotului... E ceva foarte frumos si rara intalnit in aceasta generatie de sacrificiu.
Sper ca te-am ajutat. Funda?> PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| elasexygagica a răspuns:

Proaste, nu isi dau seama ca vor trece prin viata ca gasca prin apa

| NickiMinaj a răspuns:

Viitoare neveste nefericite/cinice

| alylove15 a răspuns:

Eu una nu vreau.

| Barbiiie95 a răspuns:

Eu una am o parere foarte buna despre aceste fete.Sunt mai speciale si chiar foarte "rare". Foarte rar mai gasesti o fata care sa fie virgina in noaptea nuntii. Funda?batting eyelashes

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Una foarte buna. Inseamna ca se respecta pe ea, si e o fata serioasa. Nu ca altele de pe la 15, 16 ani,gata,ele nu mai sunt virgine,ca le prostesc unii, si incep sa umble prin cluburi cu toti vagabonzii. Inseamna ca stie ce e acela respect, si care vrea o casnicie fericita si nu una in care iti inseli sotul cand el se uita in partea cealalta(daca intelegi). bye

| XK a răspuns:

Ce bine ar fi daca ar mai exista asa ceva rolling eyes ...pai da, una foarte buna, arata seriozitate si ca ar fi mai putine sanse sa insele in timpul casnicieiwinking

| BAIATUL a răspuns:

Respect si foarte multe aprecieri deoarece vor sa fie numai cu un anumit barbat.

| gaby37 a răspuns:

Da pai pana la urma nu se intampla sa ramana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credincioase. Si naive. Stii de ce?

Pentru ca, pentru unii nepotrivirea la pat poate reprezenta un motiv de despartire. Si sexul joaca un rol important intr-o relatie, e o manifestare fizica a iubirii (iar aici filmele xxx nu se pun, ca alea-s regizate).
Cel putin eu asa cred ca ar trebui sa fie.

Si e cel mai bine sa iti cunosti partenerul de viata pe deplin inainte de a face marele pas. Si divortul e costisitor si stresant.

| papucicu a răspuns:

O vecina a așteptat pana în noaptea nuntii când și.a dat seama ca tipul era impotent haha

| deathkid a răspuns:

Mda... ovidiu cica nu`si insala sotul da ce baieti is sfinti daca el merge la alta si fetele stau ca proastele acasa si`si asteapta soti care`s dusi pe nu stiu unde...

| soloyo a răspuns:

Eu cred ca, in ciuda faptului ca toti vor intr-o anumita perioada sa faca sex sau cand au prieten acesta doreste(e normal ca vrea), dar mai presus de toate dorintele si placerile care ni le ofera acele momente este sufletul tau.Atunci cand vei fi batrana/batran o sa fii pregatit sa intampini moartea ca pe un prieten, mai ales pentru ca ai avut doar un singur barbat...Asa si trebuie.Graba` strica treabawinkingMulta sanatate!