| Anonima22042020 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele cu sâni mici care nu poarta sutien? Dacă voi ați avea o amica care nu poarta vi s-ar părea aiurea din partea ei? Am o prietena care vrea sa nu poarte mereu însă mai lucrează uneori cu un coleg care vine la ea și crede ca ar putea părea aiurea. Fără răspunsuri aiurea, va rog. O părere sincera de la băieți cum s-ar simți dacă ar avea o amica cu sâni mici care sa nu poarte sutien decât când iese in oraș iar când el merge la ea acasă pentru ca lucrează la diferite proiecte, practic ei ii e mai comod fără.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe ei nu-i deranjează propriu zis, da chiar vrei să stea să se holbeze la sânii tăi? pentru că asta fac, te asigur, oricât ar încerca să se ascundă. Îți cam dai seama și din răspunsurile primitewinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Este absolut normal ca fata respectiva sa se simta cat mai lejer posibil atat acasa cat si in afara locuintei. big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca ea nu vrea sa poarte... care este problema? :/

| Sofer a răspuns:

Îmi plac. Lasale sa se simtă bine cu sânii liberi.

| NotNamed a răspuns:

Iti spun as simtii eu. Pai nu m.as simtii deranjat dar ar iesi in evidenta si cum noi suntem masculi logic ca vom avea cateva fantezii in creier pe moment. Dar totul e ok...nu e ceva stânjenitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi mie unul îmi plac sânii mici și nu țin de mărime ca să fie sexy ci să fie plăcut la atingere, să arate sexy iar sfârcurile sa nu fie prea moi

| Willis a răspuns:

O părere foarte bună.
La băieți le plac să vadă o fată naturală, fără "tuning"...

| mdc98 a răspuns:

Pt ce ai purta sutien, daca nu ai ce pune in el? Logic.
Ca la fetitele mici nedezvoltate.

| Alinus69 a răspuns:

Buna draga mea, in primul rand eu cred ca tu esti prietena cu sani mici.
Iar in al doilea rand eu m-as bucura sa fiu colegul tau de munca... Iar dupa 3-4 sedinte de muncite acasa sa trecem la fapte.