| Fuck off a întrebat:

Ce parere aveti despre Homosexuali si Lesbiene? happy

36 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă își păstrează "gusturile" în intimitate nu deranjează societatea!
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Te rog, sa ma crezi, nu m-au deranjat niciodata cu nimic, nu am ceva impotriva lor, fiecare cu viata lui, asta este natura si fiinta umana.
Daca ma intrebai ce parere am despre hoti, era cu torul altceva...

| Elena1234456 a răspuns:

E viata lor, e problema lor ce fac in intimitate happy.

| shtephie a răspuns:

Am o parere foarte proasta!
Dumnezeu a lasat femeia si barbatul sa fie impreuna!
Nu trebuie incurajati/ate pentru ca ce exemplul da ei/ele copiilor?
Am auzit ca unii/unele vor sa adopte copii!?
Doamne, copilul ala n'ar stii care e mama si care e tata laughing
Ce exemple va lua copilul in viata?
Strica lumea acesti geni de oameni.
Daca chiar vor sa fie imp laughingsa fie undeva in prv, nu sa'i vedem noi pe strada ca mi se face rau!

| nicol20 a răspuns:

Evident foarte proasta strica imaginea populatiei si pana la urma nu este crestinesc

| lays a răspuns:

N-am nici o treaba cu ei. fac ce voroh go on

| sasha a răspuns:

Nu am nici o treaba cu ei e treaba lor ce fac atata timp cat nu ma deranjeaza de ce sa ii judec, pana la urma nu suntem noi in masura sa ii judecam, bine ca nu am o parere bune pentru ca este ceva anormal dar usor de explicat biologic in clasa a XI pe care tocmai am terminat-o o sa invatatzi sau ati invatat de ce au loc astfel de dereglari si ca era posibil ca fiecare dintre noi sa fim ca ei. insa problemele biologice nu sunt singurele care "construiesc" homosexualii si lesbienele si nu stiu si nici nu ma intereseaza asa ca parerea mea si a voastra prea putin conteaza daca ei asa s-au nascul nu ai ce le face. ii multumesc lui dumnezeu ca nu sunt ca ei pentru ca intr-adevar e rusinos si scarbos in cazul unor relatii intime intre ei. baftawinking

| Duhovnicul a răspuns:

Homosexualitatea este ceva foarte natural, nu este o alegere cum spun altii. Asa cum heterosexualii se simt atrasi de o persoana de sex opus, asa si ei se simt atrasi de o persoana de acelasi sex, deci nu e ceva voluntar, ce pot ei sa controleze.
Gandeste logic, de ce ar alege o persoana, o orientare sexuala atat de controversata prin care sa fie discriminata si lovita de prejudecatile celorlalti. M-am saturat de gandirea asta incuiata pe care o vad la majoritatea, nu avem dreptul sa judecam cum sa isi traiasca cineva viata, fiecare e liber. Lumea nu este a noastra incat sa facem noi regulile si sa stabilim cine e "normal" si cine nu.
@Nicol20, nu toti trebuie sa fim crestini, eu sunt ateist convins, si eu stric imaginea populatiei?

| madagascar a răspuns:

Niciodata nu m-am gandit la asta, nu am nicio treaba fiecare face ce vrea, nu sunt in masura sa judec pe cineva ca doar nu sunt eu perfecta, fiecare avem cate o vrabiuta pe creier alti au un stol.deci imi sunt indiferenti doar ca in public e naspa, mi-ar fi scarba sa vad 2 fete sau 2 baieti sarutandu-se, e aiurea.

| OanaG a răspuns:

Foarte cool, au curajul sa vorbeasca si sa recunoasca!

| EUSIATIT a răspuns:

Prosta nu pot sa ii inteleg si apoi. e alegerea lor dar nu i bag in seama

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Hmm, cine-i aşa cred că s-a făcut de râs.
Dar dacă vor ei sau ele asta e. Nimeni nu-i poate împiedica.
E viaţa lor, fac ce vor cu ea.
Dacă vor să facă în grup, e treaba lor.:]]

| :X pinky love you :X a răspuns:

Sincer nu sunt. Dar nu am nimic cu ei daca ei se simt bine nu vad cu ce ne afecteaza pe restul.

| Roxy a răspuns:

Una foarte bunabig grin
Am prieteni homosexuali si lesbiene si gandesc perfect normal.
Ma inteleg bine cu ei:X
Ma deranjeaza persoanele care spun ca nu e crestin acest lucru sau ca sunt handicapati...
:*

| 2696 a răspuns:

Sunt si ei oamnei pana la urma si trec printr-o criza de identitate adeseori...nu ii judec in niciun fel pentru ca am mai mult creier fata de majoritatea comunistilor. in alte tari e un lucru normal dar aici nimic nu e normal

| cristina a răspuns:

Total aiurea.
nu e un lucru normal

| DannielZMF a răspuns:

Doua cuvinte: Sunt distrusi!straight face

| adiuca a răspuns:

Am avut ocazia sa vorbesc cu 2 fete lesbiene big grin nu stiu de ce ii considerati distruse si etc. ele mi-au zis ca sunt lesbiene pentru ca nu suporta nicio atingere de barbat, si nu se simt atrase de barbati, acum nu stiu eu nu am nimic cu nimeni, eu de exemplu cred ca sunt bixesuala, am prieten de 3 ani si ceva il iubesc enorm, dar imi doresc sa fac prosti cu o fata, poate sunt bisexuala, o sa vad atunci cand o sa o intalnesc daca pot sa ma apropii de ea si cand o sa se intample o sa va spun si ce sentimente o sa ma cuprinda ( curiozitate, dispret, sila, dorinta, etc. unul din ele vedem atunci)

| NewClassic a răspuns:

Pentru mine pare foarte absurd acest fel de emotie sentimentala si amorala a unor oameni...De exemplu nu inteleg :cum poti sa fii alaturi de o persoana de acelasi sex? Ce este interesant in aceasta relatie? Dar oricum sunt si ei oameni ca si noi doar ca poate au alte,, pasiuni'' si s-ar putea chiar si dereglari hormonale...happy

| bluepuff a răspuns:

Oameni buni ce dracu aveti cu ei? De ce sunt distrusi? Credeti ca ei sunt asa de dragu de a fi lesbi sau gay? Cum o fata se simte atrasa de un baiat, asa si o fata se simte atrasa de o alta fata. Ce pot face acele persoane care nu sunt atrasa de sex opus? Daca ai pune o lesbianca sa stea cu un baiat, ea nu l-ar suporta, ar simti exact ce simte o fata normala ce sta cu un baiat pe care nu-l suporta! Am cunostinte lesbi si stiu unele lucruri de la ele. Nu mai criticati lumea ca pana la urma toti suntem oameni si daca avem o viata, toti avem dreptu sa ne`o traim, nu sa ne omoram unii pe alti ca ala e gay si aia lesbi.

| atianin a răspuns:

Nu am nimic impotriva lor nu ii prea accept dar sunt si ei oameni si atat timp cat nu au pretenti de a se casatori in biserica sau sa adopte copii nu amnimic cu ei doar sa nu sara calul.

| yubireeterna a răspuns:

Pai ce parere sa am...sincer sunt lesbi! si cred ca fiecare e liber sa iubesca! noi suntem oameni care iubesc si sunt atrasi de persoane de acelasi sex! ce este rau in asta! nu este o boala cum zic uni!

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Lesbiene:Mie sincer mi se pare ca sunt mai prostutelaughing)Adica fata +fata oh go on e o mare prostie.EU cred ca femeia e facuta pentru barbat.
Gay:Astia se poarta ca niste fete, adic acum? Barbat cu barbat. N usuna bine.

| Jonsdottir a răspuns:

Nu am nicio parere, pana la urma e viata lor si pot face ce vor cu ea :-J

| AloneQsFini a răspuns:

Cat timp nu deranjeaza pe nimeni nu vad ce as avea impotriva lorhappy

| Fuck off explică:

Si eu am prietene care stau cu fete.la inceput a fost asa joaca.si normal ca majoritatea au stat inainte cu baieti. Si sunt super Ok. bineinteles ca prima oara cand mi-a zis o tipa am ramas straight face. dar suntem prietene de 2 ani jumate, si e foarte tare. stiu sa se distreze si au o gandire mult mai normala decat unii care chiar sunt incuiati frate... dupa ce m-am gandit mai bine... chiar mi-a placut tipa ma refer ca persoana, gandire.si am zis "Uite frate pe cineva care nu-i pasa de alti"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-o trag si ei cu cine vor. Daca asa se simt mai bine.Mai rau e de onanisti care nu tin cont ca sint atitea teci goale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie omeneasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo daca n-ai nicio parere, eu ti-am cerut parerea nu altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.