| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care la 8-9 ani a pupat un "cuc" la adevar sau provocare, credeti ca iubitul ei ar trebui sa o lase?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O provocare de rahat dar probabil la 8-9 ani nici n-a realizat ce face deci și ăla e un mare drama king să zic așa dacă e „distrus sentimental" din cauza la așa ceva

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Michaeel a răspuns:

Im primul rand de ce ar avea o fata de 8-9 ani iubit? si de ce ar pupa un cuc? Cand aveam 9 ani ma jucam nu statea dupa iubiti mai ales la o varsta asa de frageda.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Michaeel):

Asta am zis si eu.dar baiatul acela e distrus emotional, acum fata are 15 ani, crezi ca ar trebui sa o ierte?

| AureliusTPU a răspuns:

Dosar penal scrie pe el dar dupa parerea mea e inca minora deci nu ar trebui.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru AureliusTPU):

Ea are 15 ani acum, are iubit si a aflat si e distrus sentimental

| Michaeel a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

La 15 ani.....Doamne,mai ceva decat in telenovele, mai ceva.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Michaeel):

Da aia cu pupatul a facut o la 9-8 ani si acum ii pare rau

| Michaeel a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Pai daca a aflat gagica-su ca a facut asta la 8-9 ani de ce sa fie ''distrus sentimental''? Au trecut 6-7 ani de atunci daca zici ca ea are 15, si el acum plange pentru ceva ce ea a facut cu asa multi ani in urma?

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Michaeel):

Pentru ca toti il considera prost ca sta cu o ***, curva, etc...si e greu pentru el sa tot auzi vorbe de genu

| Michaeel a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Este vorba despre tine? eu zic ca din moment ce fata a facut chestia asta la o varsta asa mica nu este serioasa si nu este ok sa stai cu ea, mai bine o lasi si gasesti o fata mai la locul ei.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Michaeel):

Nu prea mai gasesti

| SG1995 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Nu stiu in ce colt de lume rupt de realitate trăiesti, dar o copila de *** 9 ani nu poate fi curvă tati, avea 9 ani atunci, acum are 15, esti debil sau ce?

| SG1995 a răspuns (pentru Michaeel):

Iti seama că la 9 ani nici un avea habar ce face nu? Ea credea că e o joacă, dacă nu imi zici mie că e normal ca un copil la noua ani să stie ce e sex oral, si e nromal să faca, deoarece asta zici, că din moment ce a făcut aia, boss, dar tu iti imaginezi că la vârsta aia nici nu era constientă in puii mei de conceptul de sex.

| Michaeel a răspuns (pentru SG1995):

Mai citește odată răspunsul meu înainte sa comentezi. Unde am zis eu ca e normal sau ca știe ce este sexul oral? Nu trebuie sa aducem argumentul ca "nu stia" ce face ca tot greșit este. Din moment ce a făcut aia, boss, nu îmi imaginez ca știa ce face dar am zis eu cumva asta? "si de ce ar pupa un cuc? Cand aveam 9 ani ma jucam nu statea dupa iubiti mai ales la o varsta asa de frageda." am judecat-o eu cumva? Am zis doar ca nu este normal "boss" la vârsta aia, atâta tot, nu trebuie tu sa faci pe judecătorul pe aici când nici măcar nu ai argumente plauzibilewinking

| SG1995 a răspuns (pentru Michaeel):

Si argumentul tău e că fata e curvă pentru ceva ce a făcut la nou ani. Genial.

| Michaeel a răspuns (pentru SG1995):

Nu mai zic nimic ca oricum n-am cu cine sa vorbesc. Genial.

| Damaneagra1 a răspuns:

Nu, baiatul e rupt de maturitate, ar trebui sa il lase ea pe el (era un copil, nu stia ce face)winking happy