| Miihaa a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care spune ca se intelege mai bine cu baietii decat cu fetele?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am o parere foarte buna!
Eu sunt una din cele care m-am inteles dintotdeauna mai bine cu barbatii decat cu femeile.
Atata vreme cat ii respecti si nu intinzi coarda vorbind prostii si facand haz, vei fi respectata si apreciata. Eu prefer 1000 de colegi barbati decat 1 singura colega, femeie.

| corbulalbrosu a răspuns:

O parere cat se poate de buna. Bravo ei ca are mintea "deschisa"si nu face parte dintre fitoasele increzute, dar fara pic de minte in tartacuta.

| Emilian65 a răspuns:

O parere foarte buna.

| LoveSleep a răspuns:

Vrei să zici că ce părere avem de faptul că o fată se înțelege mai bine cu băieții decât cu fetele, nu?
Doar în cazul ăsta am putea avea o părere, altfel ar fi doar un fel de impreise.
Dar de ce mă chinui?

| OldSoul a răspuns:

Ce parere sa avem?
Bravo ei, sunt felul si felul de persoane, de ce ar fi ceva atat de special sa se intelege mai bine cu baietii decat cu fetele?
Si eu in generala ma intelegeam mai bine cu fetele decat cu baietii si nu am vazut o problema in asta.

| Oana92 a răspuns:

Bravo ei...

| NellieLovett a răspuns:

Bravo ei. Eu ma inteleg bine cu toata lumea, numa' cu germana nu!winking

| Mosotti a răspuns (pentru NellieLovett):

De ce nu cu germana? Mie nu mi s-a parut complicata deloc sa o invat, e mai usoara ca engleza.
Eu invers, ma inteleg mai bine cu barbatii ca am mai multe in comun ca pasiuni, discuii, cu fetele mai deloc.

| evelinna01 a răspuns:

Eu mereu m-am inteles mai bine cu baietii decat cu fetele thinking nu de alta dar "prietenele" mele erau cam pitipoance...si decat sa le aud mereu: fata mi s-a rupt o unghie, ia uite-o si pe aia cum e imbracata. Nu mersi.

| many404 a răspuns:

De obicei imi plac, sunt foarte dragute si de treaba

| Raluu25 a răspuns:

E ok daca o fata se intelege mai bine cu baietii decat cu fetele. Fetele sunt barfitoare, rautacioasa si mai multe chesti.e mai ok cu baieti.P.S cei mai buni prieteni ai mei sunt baieti si e foarte misto. intodeauna au grija de mine