| Miihaa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care spun ca se inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fete cu scula in pantaloni

| corbulalbrosu a răspuns:

Pot fi considerate ca fiind cele mai super prietene, amice. Mai ales daca joaca si fotbal. big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De treaba.

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mă simt de treabă. rolling on the floor

| Idkidk a răspuns:

Păi aşa e. happy
Nişte fete nu pot fii niciodată prietene la cataramă. Exemplu:
Eu şi colega mea ( Corina )
Ne certăm mereu, şi de astea.
Fetele-s arţăgoase şi invidioase.

Băieţii, sunt opusul lor. Dacă se ceartă : no, lasă, că nu are nimic.
Fetele : Cum şi-a permis asta! Nesimţita/ul.

Şi punctele opuse se atrag, ca magenţii, Polul Sud şi Polul Nord, se pot atrage.winking

| deeeaqq a răspuns:

Clar de treabă.

| ubox7007 a răspuns:

De obicei de treaba, daca nu mimeaza chestia asta pentru atentie.

| PogChamp a răspuns:

Niste jigodii cu 2 fete ce abuzeaza fiecare posesor de penis sa-i faca poftele.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Cred ca este ceva adevarat ce zici

| MaryMerisor a răspuns:

Nu cred ca e un lucru rau... adica toti suntem egali indiferent de sex. Nu inseamna ca daca te intelegi bine cu un baita trebuie sa iti placa de el. Ba din contra!