| Miihaa a întrebat:

Spuneti-mi ce parere aveti despre fetele care spun ca se inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele?

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

E firesc sa se inteleaga mai bine cu baietii --- realitatea a demonstrat ca, intre doua fete, conflictul apare mai frecvent decat intre o fata si un baiat.

| RAY a răspuns:

Nici nu ma mir tocmai de aia exista freindzone ca fetele se inteleg bine cu baieti, ce parere sa am poate uni baieti sunt mai de incredere dar in ziua de azi cu afemenizarea barbatului nu prea sunt diferenta la barfit ma refer

| OnuOnulică a răspuns:

Nici o părere. Acest lucru e perfect normal. La fel cum fetele se se înțeleg mai bine cu băieții așa și unii băieți se înțeleg mai bine cu fetele.

| LTAA a răspuns:

Pana vor intalni un baiat taran si atunci vor incepe sa se agite ca baietii sunt porci si etc.

| deeeaqq a răspuns:

Este un lucru normal.

| CrappinMorth a răspuns:

Iar parere pentru chestii normale... eu sunt baiat si ma inteleg mult mai bine cu fetele decat cu baietii, pentru ca ma pot deschide mai usor cand stiu ca n-o sa inceapa cu glume de rahat despre ceva privat sau mai stiu eu ce.

| MihaiKJL a răspuns:

Le plac baietii.

| EyePreciateYou a răspuns:

Eu zic ca sunt fete normale. Atractia fata de sexul opus e naturala, nu tine cont de varsta si ofera comfort. Eu sunt baiat si prefer prezenta feminina in jurul meu big grin.

| DarlyaDary a răspuns:

Fac parte dintre acele fete. Si sincer ne intelegem mai bine cu baietii, depinde de mediul in care crestem. Daca este inconjurata de fete mult prea fitoase, rele, etc. normal ca se intelege mai bine cu baietii, dar daca este inconjurata de fete cuminti, inteligente si toate alea, se intelege mai bine cu fetele.