| mariaionescu91 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care sta cu un baiat in pat,se saruta,se mangaie, se uda... dar totusi nu vrea sa se culce cu el? nu ca nu l-ar iubi... ea fiind virgina

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul tau s-ar putea caracteriza ca fiind a unei fete/copile imature, ori ca fiind mult prea fricoasa, ori mult prea rationala sau la urma urmei de ce nu 3 in 1. Daca amandoi va simtiti satisfacuti prin practicarea pettingului, deoarece ceea ce faceti se poate numi astfel si ajungeti sa va "terminati" reciproc sau fiecare in parte este chiar de laudat. Te asigur ca va veni si vremea sexului in momentul in care vei fi pregatita in totalitate atat fizic cat si psihic si mai ales mental. Multa sanatate.

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

E ok. Daca te preseaza la sex, poate ca nu te iubeste.

| mariaionescu91 explică (pentru Lawliet14):

Ma iubeste, sunt sigura de asta, si nu ma forteaza

| Kenya a răspuns:

Poate asteapta momentul in care se va simti pregatita.

| yAdrian a răspuns:

Sunt mai multe forme de sex, altele decat cel vaginal, pana se simte pregatita pentru vaginal, aveti la dispozitie sexul oral ( cuilingus, analingus

| Quiin a răspuns:

O fata care iubeste nu inseamna ca daca il iubeste trebuie sa faca si sex. Daca ea e virgina, o sa o faca la timpul potrivit. Graba strica treaba.

| mariaionescu91 explică:

Aproape 19 happy