| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre o femeie căreia nu-i place sa fie curtată sau abordată de bărbați, în schimb ii place să-i aleagă ea și să-i curteze mai apoi?

Răspuns Câştigător
| Mitzupitzu a răspuns:

Femeile isi aleg barbatii si nu invers desi ei cred ca aleg.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Am o parere asemanatoare cu SilverstarBijuterii. Se spune ca barbatul alege...dar o alege pe femeia care l-a ales pe el s-o aleaga.winking

| dullcat a răspuns:

Nicio parere. Unii tipi chiar sunt fericiti ca balanta se inclina si nu doar ei trebuie sa depuna efort.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu prea va avea succes cu bărbații.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Femeia căreia nu-i place sa fie curtată sau abordată de bărbați, Este una care preferă DOAR Femeile. in pat

| VelicanEmilia a răspuns:

Tipa-i selectiva. Are incredere-n ea si vrea sa o faca ea pe vanatorul.

| Celula44 a răspuns:

Mie imi place