| savemelord a întrebat:

Ce parere aveti de sexul in 4? Gen 3 barbati si o femeie.

14 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eşti bi? Să vezi ce distracţie o să fie când te alegi cu BTS.
P.S. Eşti activ, sau pasiv?

| Pacala a răspuns:

E ceva normal, mai ales că se inspiră din folclorul autentic românesc. Expresia „roaaata uăăăi, hăăăi hăăăăi!" vine din vremurile în care bărbații au experimentat pentru prima oară sexul în grup. Cu o capră. De aici și poziția renumită a femeii.

| RAY a răspuns:

O femeie poate face sex cu multi barbati un barbat abia reuseste cu una hai doua, o femeie poate face sex cu 40 de barbati in 8 ore, un barbat sunt curios cu cate poate in 8 ore? daca fata are dorinta asa mare de ce nu?

| Emilian65 a răspuns:

Este groaznic pentru toti.

| minrest a răspuns:

Asta nu e sex in grup. Se numeste posta si se face pentru a distruge psihic o femeie, deci practic nici nu e sex. Dar de ce te complaci in astfel de fantezii oribile? Vezi ca iti pot face foarte rau.

| AliGab a răspuns:

Cred ca doar o minte bolnava poate gandi asa ceva dupa ce vede prea multe filme deochiate. Minti inguste, fara niciun caracter si fara respect pentru ceea ce inseamna femeie. Doar o minte bolnava isi poate bate joc in asa hal de o femeie si, pe de alta parte, sa se mai lase atins si privit si de alti barbati. Iar daca mintea care gadeste asta este o femeie, apoi este la fel de bolnava psihic (trumaatizata) cand se lasa calcata in picioare in asemenea hal. Mi-e mila/sila de ambele parti care pot gandi asemenea orgii

Răspuns utilizator avertizat
| Mitzupitzu a răspuns:

''Gen 3 barbati si o femeie'' Cam aglomerat dar are loc fiecare.

| Criminal2 a răspuns:

De ce nu? Femeia doar trei gauri? Prea mult porno.

| DeeaBrunetika a răspuns:

Injoseala maxima, nu pentru barbatii aia ci pentru femeie. Ma rog, fiecare face ce vreawinking