| AlinTanase a întrebat:

Ce părere aveți despre o persoana care se uită la filme xxx și nu dă una scurtă? Mai pe scurt stă cu micunealta secreta trează fara sa o folosească. Eu am fost una dintre aceste persoane.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai normal sa nu te uiti deloc la acele filme xxxx, ca sa nu ti se mai scoale nimic?

| sierra1 a răspuns:

Conexiunea ecran-ochi-mână e evident deficitară pe undeva, pe parcurs

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că excită dar nu satisface, deci zero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că dacă poți face asta mai bine nici nu te mai uiți. Nu ai de ce. Mă rog, oricum nu ar trebui să te uiți, dar cu atât mai mult în situația asta.

| AlinTanase explică (pentru anonim_4396):

Ehh o faceam inainte pe la 16-17 ani acum nu pot sa ma uit la genul acela de filme

| Adrian5575 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa faci ceva atunci cand te uiti la filme. Poate vrei doar sa inveti cate ceva de acolo. Nu esti obligat sa faci, dar e pacat sa nu profiti de ocazie.

| AndreeaWTS a răspuns:

Ne întrebi pe noi dacă tu ai fost una dintre aceste persoane?

| Whitesnake99 a răspuns:

Micunealta secreta?

| Mopmop a răspuns (pentru Whitesnake99):

Este o faza dintr-un desen animat. Mikey Mouse varianta mai noua nu aia de la Disney. Oricum am ras cu lacrimi cand am citit termenul folosit!

| AlinTanase explică:

Era un emoji care nu apare pe TPU adica facepalm

| AlinTanase explică (pentru AlinTanase):

Oh. nu era facepalm, este ceva emoji cu ochii mari

| ValiSenzual a răspuns:

Eduard