| 123gabialexandra a întrebat:

Ce parare aveți dacă băiatul iubit e mai scund decât tine?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Conteaza daca te deranjeaza pe tine, nu parerea noastra.

| RAY a răspuns:

Vrăjeală in comentarii,contează înălțimea și aspectul fizic,nu te simți protejată langa el,vrea ce scriu aici confirma preferințele femeilor, in fapt cu cat e mai înalt cu atât mai protejate de simt, și eu sunt de înălțime mică și e horror că bărbat, nu sta nici una cu tine, restul e vrăjeală

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-a placut asta niciodata si nu am acceptat niciodata vreo prietenie cu cineva mai scund decat mine, preferatand intotdaeuna barbatii care au peste 1.90m.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Pai ce ma tu esti cu ala pentru inaltimea lui sau pentru felul lui de a fi? Iti place fii cu el.Tie ti-ar place ca ala sa te judece pe tine pentru niste chestii care nu depind de tine? Aia e inaltimea lui nu e de parca poate el sa-si controleze inaltimea.

| KingOoO a răspuns:

Daca amandoi sunt ok cu asta, inseamna ca totul e bine.

Si fosta mea era mai mare ca mine si la inaltime si la ani (+7). Ne-am inteles foarte bine cat a fost. Plus ca multi baieti sunt mai excitati cand au o prietena mai inalta.

Dar am aflat ca am o boala mai grava, dar tratabila in cateva luni de zile. Cu toate astea mi-a zis ceau.

| AHHHHaaaa a răspuns:

Il urci pe scaun laughing

| Melisse a răspuns:

Dacă exista dragoste, nu mai conteza inaltimea. Oamenii s-au deprins ca baiatul trebuie sa fe neaparat mai inalt decat fata. Dar asta nu e o lege, e o simpla parere proasta a oamenilor.
Parerea mea este ca totul e super! :-)