| Tinshen a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie cu un baiat din zodia fecioara. (Nu cred asa mult in horoscop, dar am patit-o de doua ori si pot spune ca au fost identici ca si caracter). De ce sunt atat de reci si nepasatori? De ce se gandesc numai la ei? A mai avut cineva problema asta?

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Am intalnit unu',,,,,,,,,deci asa egoist mizerabil nu am mai vazut! Egoist in adevarata putere a cuvantului! Un gunoi!

Dar peste catva timp am cunoscut pe cineva care era super de treaba, mereu radeam, stia de gluma, era si istet, toate calitatile - si cand colo - e fecioara!
Deci in ceea ce priveste 'fecioarele' de baieti big grin unii sunt gunoaie, altii diamante.
Asadar, la aceasta zodie, nu poti face generalizari.

| SkyPilot a răspuns:

Fecioara nu are nici o influenta aici. Problema este fie cu sentimentele lor pentru tine, fie cu sentimentele tale pentru ei asa cum le percepeau ei. Daca te-ar iubi si daca ar crede ca si tu ii iubesti pe ei, nu ar fi reci si egoisti. O astfel de comportare indica o problema in relatie.

| Suck a răspuns:

E ceva travestit, altfel nu-mi pot explica. Si baiat si fecioara? Ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nepasatori sunt mai toti baietii si fetele nu conteaza zodia lor, asta e o prostie. nu sunt multe persoane cu care poti avea o relatie macar de prietenie in zilele astea asa ca e mai bine sa fii rece decat prietenos si sa ti-o iei peste bot mereu.

| DomnulKat a răspuns:

Nu contează zodia.