| Roxanna_5068 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie in care fata are 15 ani iar baiatul 25 si vreau o relatie de lunga durata?

3 răspunsuri:
| Michell_7762 a răspuns:

Nu te supara Roxana dar ce intelegi tu la 15 ani "relatie de lunga durata "asa 1-8 luni dupa care te lasa si incepi cu plansete si intrebari pentru a trece mai departe. Parintii tai sunt cu tine sau plecati in tari calde si tu ai ramas cu bunica? Du-te si intreaba pe maica-ta si vei afla raspunsul.Incearca si stai cat mai "linistita "daca nu vrei sa aiba "iubitul "asta al tau ceva problema cu legea.BAi pentru babalacii astia au murit fetele de ani lor si merg sa-si gaseasca "iubita " la gradinita? RUSINE atat pot sa iti spun, la asta de 25 de ani cauta femeie nu "iubitica "asa ca asteaptate ca dupa cel mult 2 luni deja esti o doamna care merge la liceu. Felicitari

| eurynomus a răspuns:

Raspuns: ha ha ha ha ha etc

| Roxanna_5068 explică:

Nu sunt eu in situatia de fata.