| Norvegianul a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre un baiat de 20 de ani si o femeie de 35?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

C am mare diferenta intre cei doi dar daca se iubesc, no comment

| babyalexa a răspuns:

Se iubesc? Daca da super tare, bravo lor.Ce treaba are varsta sau ce crede lumea? Sunt n exemple de cupluri longevive in care ea este cu mult mai mare.Mie imi plac oamenii care isi respecta sentimentele, si nu renunta la persoana iubita datorita prejudecatilor. Daca este caz real, transmite-le viata lunga impreuna din partea mealaughing

| costellodonatz a răspuns:

Daca il ia de crescut, mi se pare ok thumbs up

| k1fighter a răspuns:

Se spune ca dragostea adevarata nu tine cont de varsta, dar doar se spune.Acel baiat mai devreme sau mai tarziu o va parasi pe doamna repectiva. Odata cu trecerea timpului va realiza ca isi pierde tineretea.De exemplu atunci cand el o sa aiba 25 de ani ea o sa aiba 45, iar asta de de gandit.Bafta

| yellowalien a răspuns (pentru k1fighter):

Vezi ca iti da cu virgula la calcule. Ea creste intr-un an cat altii in 2?

| k1fighter a răspuns (pentru yellowalien):

Scuze 40 voiam sa zic, mersi ca m-ai corectat.

| Mell1321 a răspuns:

Eu cred ca nu o sa dureze happy pentru ca ea are la varsta ei niste conceptii mult mai diferite de baiatu de 20 de ani.

| alex9569 a răspuns:

Parerea mea este : aman2 sut prosti pe ca nu se gandesc in primul rand ea este o baba si stie ca peste cativa ani el o va lasa pentru ca va fi batrana el va gandi asa : eu sunt tanar dc sa mai stau cu baba asta mai bine imi caut un de vasta mea una frumoasa si buna de pl, deci ca sa stai cu una de 35 de ani trebuie sa fi pros

| Ellaa123 a răspuns:

Pai,>Dragostea nu are varsta