| Justrememberwho a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre o relatie dintre o persoana de 22ani si o femeie de 40ani?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ei se inteleg si nu are nimeni nimic cu ei, sau femeia nu e ocupata, asta e, e doar problema lor, si atat. Presupun ca cel de 22 e si el liber.
Fiziologic, trebuie sa mearga struna, dar problema e cat timp, si ce perspective au?!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aiurea sincer, stai cu maicata ce naiba nu gasesti una macar de varsta ta

| mihai69 a răspuns:

Niciuna. Nu e bine să îi judecăm pe ceilalți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna. Iubirea nu are varsta sunt doar niste simple numere.

| kandaraki a răspuns:

Pentru sex e ok, iar pentru o relatie de viitor it's-a bad ideea.
ea va dori maritata, daca nu e deja, nu aveti viitor impreuna

| ubox7007 a răspuns:

Milf! milf! milf! milf!

| monycutzza a răspuns:

Buna, eu am 22 de ani iar el 38, suntem impreuna de 1 an si 2 luni. tu ce spui?

| Justrememberwho explică (pentru monycutzza):

Fata mai micuta decat baiatul, e destul de bine acceptat de societate.
Invers, nu prea.