| Mary Marry a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii ca mine...
mai timizi, mai singuratici, linistiti, ganditori, rusinosi, pudici.
Oamenii care care stau la locul lor.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O parere foarte buna! Dar e cum a spus si @ioandelasal, un pic de tupeu, curaj nu strica, pentru ca altfel toata viata vor profita ceilalti de tine. Si eu am fost foarte pudica, rusinoasa, dar m-am mai lecuit.winking M-am saturat sa fiu luata de fraiera.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Mary Marry, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este rau dar nici foarte bine. Nu strica o doza de tupeu, in sens pozitiv si nici integrarea intr-un colectiv. Curaj si numai bine!

| JustMe a răspuns:

Depinde. Unii oameni de acest gen, cand ajungi sa ii cunosti sunt de fapt foarte de treaba. Dar cu altii care par la fel la prima vedere si daca ajung sa ii cunosc ma plictisesc. Deci cred ca depinde de fiecare.

| deutza_3149 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine si sincer sa vrea sa ma schimb dar nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere f.buna.De ce? Si eu sunt la fel ca tinehee hee De asta nu prea ne gasim locul intr-o lume ca aceasta de acum. Dar bine ca nu suntem singurele persoane cu astfel de caracter, mai sunt, desi f putini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e vina ta. Nici nu e vreun fel de boala, asa ca nu te invinovati sau simti inferioara. Nu esti tu vinovata ca altii nu stiu sa aprecieze calitatile pe care le ai. Cel mai probabil pentru ca ei nu le au. Daca nu le vad in ei le vine greu sa-si imagineze ca le-ar putea gasi la tine. Fiecare vede lumea prin propriul sau mod de a fi. Orice ai face nu te invinovati si incearca sa gasesti avantajele de a fi singura. Sigur, poate nu e tot timpul grozav, dar oricum e mai bine decat cu prieteni prefacuti in jur! Nu crezi?