| carlutza1001 a întrebat:

Ce parere aveti despre prieteniile cu beneficii? si aici ma refer la 2 parteneri care au in spate o relatie de prietenie de 15 ani.

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu zic ca se cunosc foarte bine unul pe celalalt insa isi dezvolta sentimentele de iubire.happy
Apropo..de ce nu mai postezi, te-am asteptat cu sufletul la gura! Asteptam sa postezipuppy dog eyes

| carlutza1001 explică (pentru lolly):

Nu mai postez pentru ca ultima data cand am postat am primit numai injuraturi si chestii negative. Asa ca am hotarat sa sterg postul si sa termin :*

| lolly a răspuns (pentru carlutza1001):

sad Vaii dar era atat de captivanta povestea ta...stiu ca ar fi un efort mare.dar daca ai vrea te rog foarte frumos sa-mi dai prin mesaj privat povesteabig grin Ultima care ai sters-o am citit-o.Si nu trebuie sa iei in seama injuraturile, este o poveste foarte frumoasa, parca ireala! Multi apreciem efortul tau! Daca sunt cateva "guri rele", invidiosi/inculti.
Te rugam Come back>big grin

| TeQui a răspuns:

Cum? chiar la final? Carla te rog lasa analfabetii ei chiar nu isi dau seama ce talent ai ..noi cititorii iubim povestea ta mai mult ca orice macar daca nu vrei sa mai postezi prin TPU imi poti da un email cu povestea. daca nu vad finalul o sa ma gandesc numai la asta, nu pot citi decat jumatate dintr-o carte atat de captivanta, pls raspunde printr-un mesaj. sunt multi si care te admira! Lasa haterii toti au asa ceva. mai de mult am incercat si eu sa fac un blog iar multi nu ma apreciau, plina de nervi am scris : "Dragi hateri mie sincer nu imi pasa parerea voastra pana la urma o fac din placerea mea, si numai de a dq ce sunt am sa postez pana ma plictisesc, nu sunteti obligati sa urmariti tongue" Pana la urma din plictiseala am renuntat nu aveam imaginatia ta... Chiar tu ai spus ca ai realizat cat de frumoasa e povestea. Ce s-a intamplat?

| TeQui a răspuns:

Off o luom de la capat. te rog un ultim post...

| carlutza1001 explică:

Hellohappy as mai posta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carla te rugam contunuua :*

| AdeeaDeea2000 a răspuns:

Salut! Te rog, continua povestea! Spune-mi, macar, ati ramas sau nu impreuna? E incredibila povestea ta! Este asa frumoasa! Te rog mult, mai scrie! Stiu ca poate, a trecut mult timp, dar te rog, mai scrie!

| FataCuOchiiTurquoise a răspuns:

Continuaaa te roog cu ce s-a intamplat...big grin te rooog