| andreeasmile95 a întrebat:

Ce parere aveti despre saruturile la prima intalnire? daca l'as lasa pe un baiat sa ma sarute la prima intalnire oare si-ar face o impresie gresita?

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Chiar e cazul sa treci asa din prima la sarutat,poate nici nu vei fi cu el,poate va fi o singura intalnire si atat,evident ca fata trebuie sa fi putin mai retinuta, vezi ce-i poate capul, vezi comportamentul lui si daca consideri ca merita sa ai o relatie cu el atunci poti sa il lasi sa te sarute, daca nu, da-i viteza

| Seepty a răspuns:

NU, dar cel mai bine va sarutati la a doua, pentru ca la prima incepeti si voi sa va cunoasteti mai bine si altele.

| contαbαndonαt a răspuns:

laughing
Pai daca e badaran probabil la a 2-a - a 3-a intalnire se va gandi deja la sex.
Habar nu am ce impresie si-ar putea face, aici depinde de modul sau de gandire.

| Tigrul15 a răspuns:

Dupa mine ii bine la prima intalnire happy

| Crais a răspuns:

Nu are cum doar siar face o impresie buna adica ca il doresti ceva de genu

| Cameliacam122 a răspuns:

Nu e nicio problema daca il lasi, daca el te saruta inseamna ca isi doreste acest lucru iar daca si tie iti place de el nu ai de ce sa il refuzi. Poate si-ar face o impresie gresita daca nu il lasi, crezand ca nu il placi asa ca lasa-l daca asta simti.Dar se poate sa nu mai existe a doua intalnire si sa suferi dupa sa te gandesti la sarutul lui, atunci ar fi bine sa nu te lasi sarutata.Dar tu nu ai de unde sa stii si de obicei dupa prima intalnire urmeaza o relatie, asa ca bucura-te de moment.