| FrankRiberyFotbal a întrebat:

Ce parere aveti gagicilor de un baiat ca asta? Ce impresie v-ar lasa daca ar veni asa la intalnire? V-ar placea sa iesiti la un date? laughing

https://i.ibb.co/7y1sQW3/IMG-5712.jpg

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parca e homo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haur haur

| RAY a răspuns:

Importanta este simetria faciala, cat despre imbracaminte fii un om simplu, modest, cu caracter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa stearga oglinda aia iar in al doilea, inelul de pe deget, bratara si lantul de la gat nu prea se potrivesc cu imbracaminte tip sport.

| FrankRiberyFotbal explică (pentru anonim_4396):

Dc nu se potrivesc bijuteriile cu imbracaminte sport?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Stil cocalăresc, îți dai seama ce discuții poți avea cu un om de genul.
Și să îți mai și vorbească cu viata mea, fa, și alte minuni (cam asta inspira poza).
Deci răspuns final: nu

| Allhambra a răspuns:

Cocalar. Aur mult, minte puțină. laughing

| FrankRiberyFotbal explică (pentru Allhambra):

Ce conceptie de om prost sa pui etichete dupa niste accesorii sau nu stiu ce fara sa cunosti oamenii ))

| dullcat a răspuns (pentru FrankRiberyFotbal):

Ce de cunoscut? Din punctul meu de vedere, cand faci poze din astea cu gaini in spate rezulta ca fie faci misto, fie esti superficial fiindca nu te imbraci adecvat situatiei si vrei sa pari nu stiu cum, cu bani sau smecher mereu.La gaini te imbraci intr-un fel, cand iesi in oras te imbraci altfel.Iar modul cum faci poza iti poate indica din ce generatie e persoana aia, sau cat de matura e.

| Allhambra a răspuns (pentru FrankRiberyFotbal):

Prost e ăla care nu poate pricepe că orice face îi poate dezvălui caracterul și îi poate pune o etichetă, nu e nevoie de certificate de atestare.

| GeorgeG74 a răspuns:

Sa vina cu gaina dupa el

| VicoldaFlash2250 a răspuns:

Dai cu domestos pe oglinda, varule

| Pitacupaine1 a răspuns:

Simcer aș merge la date cu găina din spate decât cu tinehappy