| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral cu prezervativ? Este mai indicat decat fara? Am vazut unele raspunsuri la o intrebare in legatura cu asta si m-o facut curioasa.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca e mai indicat decat fara prezervativ. Altfel cum te protejezi de bolile cu transmitere sexuala. daca va faceti amandoi toate analizele si sunt ok, atunci de-abia va puteti gandi la a renunta la prezervativ.

| dydy22 a răspuns:

Depinde de persoana de langa tine, daca o cunosti bine si crezi ca este sanatos o poti face fara daca nu il cunosti bine ar fi cazul sa o faci protejat.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Protejat.protejat si iar protejat. pntr knu stii ce boala are ala sau aia si nu trebuie sa risti cu chestii din astea pntr ca o sa ai numai neplaceri. bafta pntr mai multe detalii kata_catalin92

| alexandru90 a răspuns:

Depinde si cu cine il practici. Daca e una ce ai agatato intr-un club sau la un chef nici nu se pune discutia: Numai cu prezervativ (chit ca se reduce din placere pentru amandoi) iar daca o faci cu iubita ta pe care o cunoti se poate face o exceptie dar fffffffffff mare atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In caz de relatii pasgere in care nu stiti daca partenera/partenerul este sau nu sanatos/oasa, se recomanda cu. Daca e relatie stabila, sunteti amandoi sanatosi, atunci nu cred ca este vreo problema daca o faceti fara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frectie la un picior de lemnstraight face