| adinutzapupik a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in apa?

Răspuns Câştigător
| Different69 a răspuns:

Este mai romantic si mai placut. Partenera nu va avea dureri foarte mari si totul va decurge mai bine decat sexul normal...in cazul in care nu ti-e frica de apa big grin

13 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Parerea mea ar conta? laughing

| antoantonia a răspuns:

E super. incearcalaughing

| neutrino a răspuns:

Sa incerci in apa unui rau de la munte...

| Azµre a răspuns:

Este total nepăcut dacă îl practici fără un lubrifiant!
În apă nu există lubrifiere, astfel va exista frecare ce duce la practicarea sexului a fi foarte dificilă. Prin urmare îl poți practica cel mai bine cu un lubrifiant pe bază de apă.

| Latinmoon a răspuns:

No problem atata timp cat e protejat.

| Terminatorul2 a răspuns:

Mai simti ceva? straight face seriois e mai misto in pat sa simti tot

| Theaxniz a răspuns:

Merge da nu ca ii pat

| Cybertron99 a răspuns:

Prefer sexul terestru rolling on the floor

| costelus25 a răspuns:

Excitant... insa este recomandat penetrarea sa nu se faca in apa

| DarksideGirl a răspuns:

De ce ne ceri noua parerea? incearca si vei avea propria parerebatting eyelashes

| Unidev a răspuns:

Tare misto big grin

| DekaroN a răspuns:

Este mai mult pentru cei care au mai multa experientawinking

| eilitnip a răspuns:

Intra pe ady_pintilie_bicaz si vorbim!